Серіал «Найгірша подруга»: навіщо «1+1» переозвучив акторів?

Назад
Шоу-бизнес

Найгірша подруга 2Днями  стало відомо, що 3 лютого о 20:45 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра серіалу «Найгірша подруга» з відомими українськими акторами в головних ролях. Серед них – Клавдія Дрозд, Андрій Фединчик, Олена Стефанська, Дар’я Легейда (до речі уважні глядачі можуть згадати, що раніше бачили Дашу у шоу «Фабрика зірок» на Новому каналі, щоправда, тоді дівчина бульш струнка). Серіал буде виходити з понеділка по четвер.

Сюжет серіала не виблискує новизною. У центрі 8-серійної драмеді історія талановитої, але бідної дівчини Вікторії з невеличкого  провінційного  містечка. Вона мріє удосконалюватися у кондитерському мистецтві. І більш за все хоче попрощатися з усіма боргами.

Найгірша подруга_Дар'я ЛегейдаУ великому місті доля зводить Вікторію з красенем Олександром, власником успішної компанії. Через випадкове непорозуміння Віка приймає його за звичайного  секретаря.

Проста дівчина Вікторія раптом вирішує використовувати красеня в досягненні своєї мети. Однак їй заважають ніжні почуття, що прокинулись до цього, як їй здається, зовсім не перспективного  чоловіка.

Але це не головна складність у житті головної героїні. Наречена  директора компанії, в якій  працює   Вікторія, — її колишня однокласниця Марина. Вона ненавидить Вікторію ще зі школи, тому намагається підставити її  за першої ж ліпшої можливості.

Начебто нічого неординарного, на перший погляд… Втім, у коментарях під відеоанонсом «Найгіршої подруги» вже назбиралось чимало негативних відгуків. Що ж могло несподобатись потенціним глядачам? ПЕРЕКЛАД!

Вочевидь, в акторів, що грають у «Найгіршій подрузі», не найкраща українська? Або чим пояснити той факт, що у відеоанонсі актори говорять не своїми голосами? Деякі дописувачі у коментарях висловили підозру, що сериіл знімали російською, щоб потім продати східним сусідам і показувати на російських каналах. Звісно, знайшлися і ті, що пристидили українських акторів у незнанні рідної мови. А як ви гадаєте, чи варто знімати серіал російською і потім озвучувати українською?