Що приховують DZIDZIO та Оля Цибульська?

Назад
Шоу-бизнес

tsybulska dzidzio Дзідзьо і Оля ЦибульськаЦибульську та Дзідзьо застукали на гарячому!

У пікантну історію артисти потрапили на зйомках спільного кліпу «Чекаю. Цьом». За сюжетом герой Дзідзьо накинув оком на молоду красуню просто на очах у своєї музи. І якщо співачці особливо вживатися в спокусливу роль не довелось, музикант образ свого героя взяв з життя:

— Мені траплялося бачити, як старші люди себе поводять. Як то вони за бабами бігають, коли жінка поруч сидить. Хай подивляться на себе збоку, — розповідає Дзідзьо.

Більше ФОТО

Простібали музиканти не лише ловеласів. Режисери Діма Manifest та Дмитро Шмурак обіграли у відео головні тренди сучасного флірту. Замість квітів та компліментів Дзідзьо зваблює дівчину десятками смайликів та лайків. Не дивно, що і результат таких залицянь виявися далеким від очікувань.

Не дивлячись на іронічне відео, на пісню «Чекаю. Цьом» Олю надихнула історія її власних взаємин з Дзідзьом.

DZIDZIO feat Оля Цибульська — Чекаю. Цьом ДИВИТИСЬ

Знайомство музикантів відбулося багато років тому — саме Михайло переконав талановиту випускницю вступати замість медичного університету до Києвського естрадно-циркового училища. Але чи залишились тоді стосунки між молодими людьми суто дружніми, артисти й досі тримають в секреті:

— Може щось і було, а не скажем… циць! Знає тільки Оля, знає тільки Дзідзь, — розповідати більше, ніж у пісні, співачка відмовляється.

Більше ФОТО

Фанам популярних виконавців залишається читати поміж рядків. Тим більше, що підгледіти зіркову історію відтепер можна і на відео. Кліп на пісню “Чекаю. Цьом” від Олі Цибульської та DZIDZIO нарешті нарешті вийшов у світ!

DZIDZIO feat Оля Цибульська — Чекаю. Цьом ДИВИТИСЬ