СМУРФИКИ 3: пропонуємо вашій увазі перший кадр до нового анімаційного фільму про пригоди cмурфиків. Стрічка вийде у міжнародний прокат 31 березня 2017 року.

Назад
НОВОСТИ

Смурфетка переймається, що у всіх в їхньому селищі є мета, окрім неї. Але що ж робити дівчині в селі? Шукати себе, звичайно! Коли вона випадково зустрічає таємничу істоту, що зникає в чарівному лісі, Смурфетка йде слідом у незвідані та заборонені хащі. Разом зі своїми братами та злим чаклуном Гаргамелем, що переслідує команду смурфиків, вони вирушають у захоплюючу подорож, наповнену небезпекою, пригодами та новини відкриттями, що приведуть їх до найбільшої таємниці в історії смурфиків!

Вперше герої з’явилися на сторінках бельгійського коміксу в 1958 році. Пригоди смурфиків, намальованих художником Пейо, розважали як дітей, так і дорослих. Синенькі чоловічки знайшли шлях на сторінки коміксів і книг; в телевізійні серіали, комп’ютерні ігри та телешоу. Великою популярністю користувалися іграшкові смурфи – було продано більше 300 мільйонів ляльок. В кожній області веселі персонажі досягали комерційного успіху. А в 2011 році студії Columbia Pictures та Sony Pictures Animation випустили на широкі екрани перший фільм «Смурфики». Стрічка стала справжнім феноменом в кінематографі, забравши більше $560 млн.