Сніжана Єгорова розповіла про свого зятя

Назад
НОВОСТИ

45343383750637    Сніжана Єгорова вважає, що її донька Стася зробила правильний вибір, вийшовши заміж за Ярослава Ровінського. Нагадаємо, зареєструвавши шлюб, пара вирушила до США, де в одній із нью-йоркських клінік 25 червня народився їхній син Еван. Після знаменної події в житті знаменитої актриси і ведучої, Сніжана Єгорова відразу ж виїхала на зйомки романтичного реаліті-шоу Нового каналу. У відрядженнях вона провела три місяці. По закінченні роботи ведуча вирушила до Америки, щоб провести час із рідними.
– Мені дуже пощастило! Стася вибрала собі такого прекрасного чоловіка, що як зять він мені повністю підходить. Я щаслива! – каже Сніжана. – Ми з Ярославом завжди можемо відверто поговорити. Ведуча зізнається, що встигла полюбити не лише зятя, а й його сім’ю. – Познайомившись із близькими Ярослава, відчула, що це мої родичі, які чомусь жили далеко, а тепер нарешті живуть поруч.
Сніжана переконана, що в особисте життя дітей слід втручатися лише у крайніх випадках, а в інших – краще подавати хороший приклад своїми вчинками.
– Для мене неприйнятна ситуація, коли батьки не дозволяють дітям бути самостійними. Це дуже тонкі стосунки… Потрібно прислухатися одне до одного, бути готовим підтримати, підставити плече і дати пораду. Але лише коли про це попросять. Я вдячна Ярославу за те, що він щиро любить мою дочку, піклується про неї і їхнього сина так, що мені не доводиться втручатися в їхні стосунки.