Суд відхилив позов Стаса Михайлова

Назад
НОВОСТИ

пппеек5пеекурррнвуцНагадаємо, що кінодистриб’юторська компанія Галеон кіно  володіє правом розповсюдження,  демонстрування та використання рекламних матеріалів на  фільм «Дублер», який виходив на екрани у січні-лютому 2013 року, що і визначило адресанта позову співака. Зі сторони п. Михайлова було висунуте звинувачення, щодо незаконного використання його зображення   у фільмі «Дублер», а також посягання  на його честь, гідність та ділову репутацію.  Компенсація мала включати в себе грошову виплату та заборону будь-якого прояву фільму на території України.
Судовий процес тривав більше 8 місяців і зрештою, було доведено, що образ, який використав для втілення свого персонажу О. Ревва у фільмі «Дублер» є збірним. Персонаж Михайло Стасов – на жаль, відображення усього образу сучасної естради, і є продуктом класичного театрального  жанру – пародії, про що, напевно, не знав заслужений артист Російської Федерації.
Цей випадок можна розцінювати, як наслідок загальної  глобальної тенденції, коли публічна персона несвідомо знаходить своє відображення у кривому дзеркалі, що спричиняє її обурення.
Зрештою,  рішення Апеляційного суду м. Києва демонструє, що цензура в Україні дозволяє зберігати жанрові комедійні прийоми, навіть, у формі пародії, не зважаючи на масштаб авторитету будь-якої відомої персони.  Таким чином, фільм «Дублер»  допущено до демонстрування на території  України, а глядачам дозволено самім вирішувати переглядати стрічку або ні.