Танцювальний вечір Cuba Dance Party з Олександром Прохоровим: як це було

Назад
Шоу-бізнес

Prokhorov_3У київському Cuba Camp відбувся танцювальний вечір – Cuba Dance Party з Олександром Прохоровим.

Хореограф, срібний фіналіст проекту «Танці з зірками» зібрав у одному місці прихильників танців, друзів, журналістів і публічних людей. Навіть невеликий дощ не зупинив гостей в їх бажанні круто провести вечір, у найколоритнішому місці столиці.

Олександр Прохоров підготував кілька номерів для майстер-класу. Танцівник показував рухи під живий музичний супровід групи Havana, а присутні повторювали за ним елементи пристрасної самби, рухали стегнами в ритмі сальси та інших напрямків латиноамериканських танців. Хореограф зробив інтерактив з людьми, додаючи у свої постановки запропоновані від них рухи. Танцювальний урок від Прохорова викликав wow-ефект і став новим форматом для вечірок просто неба!

Взяти участь в майстер-класі й підтримати танцівника прийшли: Анна Різатдінова, Олексій Суханов, Соломія Вітвіцька з друзями, В’ячеслав Соломка, Яна Прядко, Макс Єжов, Єлизавета Юрушева, Олексій Прищепа і багато інших.

– Дякую всім, хто був зі мною в цей чудовий вечір! Я був приємно здивований сміливістю гостей, які не злякалися дощу і прийшли провести останні теплі дні в палких танцях. У якийсь момент, коли йшов дощ, у мене промайнула думка, що, можливо, ніхто не прийде. Але, в підсумку, наша вечірка вдалася на всі 100%!!! Це був справжній кураж в танцях. Всі розслабилися і хотіли навчитися танцювати нові рухи – це для мене найприємніша нагорода. Мені здається, навіть якби йшов дощ, ми б все одно не зупинялися. Я вперше навчав танцювати під живу музику – групи Havana. Це окрема порція задоволення, незрівнянна ні з чим! Я дуже задоволений і щасливий, як пройшла Cuba Dance Party! Вдячний кожному, хто був на вечірці за відкритість, посил і бажання танцювати, розганяти хмари своїми рухами. Я вже замислююся, а чи не повторити це в найближчому майбутньому?!, – розповів про свої емоції після Cuba Dance Party Олександр Прохоров.

Prokhorov_1 Prokhorov_4 Prokhorov_6