Тіна Кароль презентувала авторську пісню та кліп HONEY & МЕД

Назад

Співачка поєднала сучасний саунд і лірику любовної балади та вперше у своїй кар’єрі заспівала двома мовами в одному треку: англійською та українською. Тіна вбачає у цьому особливу місію, а саме культурну експансію української музики до світової аудиторії, таким чином прославляючи сучасну музичну Україну.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: ТІНА КАРОЛЬ – HONEY & МЕД

ТінаКарольМед

Пісня «HONEY & МЕД» – це історія одного кохання, яке відгукнеться у багатьох. Використовуючи алегорії, Тіна порівнює почуття зі стихіями.

Міксінг і мастеринг треку робив володар 16 премій «Grammy» Джейсен Джошуа, відомий за роботами з Бейонсе, Джастіном Бібером, Мерайєю Кері, Джастіном Тімберлейком, Jay-Z, Крісом Брауном, Ріанною та іншими .

Над аранжуванням працювала українська команда музикантів, яка створювала магію понад чотирьох місяців, а саме вокал співачки був записаний з першого дубля. Саунд продюсером, автором музики та слів є Тіна Кароль.

Зйомки кліпу на пісню «HONEY & МЕД» проходили у Лос-Анджелесі. Кліп зняв український режисер Генрі Ліпатов, якому світову славу принесли відеороботи з такими артистами, як Емінем, Дженіфер Лопес, Азеаліа Банкс, 50 Cent, Кріс Браун, Linkin Park й багатьма іншими.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: ТІНА КАРОЛЬ – HONEY & МЕД