Прогноз на Євробачення 2023 від продюсера Дениса Путінцева: національні штампи – як туга за стабільністю

Назад
Шоу-бізнес

Продюсер, засновник промокомпанії STARBOM.COMpany, співзасновник Громадських організацій «АСОЦІАЦІЯ ЛІДЕРІВ ДУМОК УКРАЇНИ» та «UAniverse/Всесвіт UA», архітектор особистих брендів, медіаексперт Денис Путінцев прокоментував Vesti.ua прогнози букмекерів на п’ятірку лідерів Євробачення 2023.

small 11

Зараз люди бажають стабільності. І у номері фаворитки букмекерів – Loreen зі Швеції, яка перемогла на Євробаченні 2012 із хітом “Euphoria”, є стабільність – створений знаними шведськими майстрами поп-монумент. Номер Loreen “Tatoo”– це чіткий розрахунок.

Але якщо ситуація в Європі залишатиметься більш-менш стабільною, фаворитом цього Євробачення, на мою думку, стане Käärijä з Фінляндії. Його номер “Cha Cha Cha” – це дикий хуліганський мікс індастріала, бальних танців з фінськими народними рухами, поп-трешу та загалом такого собі гумового Рамштайну.

“TVORCHI” з номером “Heart Of Steel” – найвдаліший варіант презентації України на Євробаченні 2023. Трендова музика, в якій немає національних штампів та технічної другорядності. Темношкірий вокаліст – як можливість показати толерантність нашого суспільства. Окрім цього, ми вже показували на Євробаченні свій плач і агресивний етнос. Тепер нам треба показати, що ми в тренді. Попри все. Ми йдемо до Євросоюзу. І цей меседж повністю – і візуально, й музично – відображають “TVORCHI”.

У номері “Évidemment” від представниці Франції La Zarra не вистачає лише Ейфелевої вежі. Співачка вирішила заходити з шаблонних козирів, чим нагадує мені француженку Барбару Праві, яка на Євробаченні 2021 посіла друге місце зі франкостереотипною композицією “Voilà”.

Взагалі не розумію, як опинився у п’ятірці потенційних фаворитів номер іспанки Blanca Paloma “EAEA”. Але плюс номеру в тому, що це фактично театральна постановка. Всі ці поплескування долонями, автентичні іспанські співи, червоні кольори, пристрасть у рухливих брівках – знову ж таки шаблонний туристичний сувенір. Але я також не здивуюся, якщо Blanca Paloma злетить вище п’ятого місця, яке їй прогнозують букмекери. Це Євробачення загалом свідчить про те, що зараз великий попит на автентичність. Автентичність – як туга за стабільністю.

денис путинцев 2

Нагадаємо: Денис Путінцев – продюсер особистостей, архітектор особистих  брендів, медіаексперт, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, співзасновник Громадських організацій “Асоціація Лідерів Думок України” та “UAniverse/Всесвіт UA“, журналіст, актор, музикант, ведучий, засновник промокомпанії STARBOM.COMpany. Керував проєктами у компаніях United Media Holding і TAVR Media. Входив до складу журі телепроєкту «Фабрика зірок 2» (Новий канал). Був музичним експертом токшоу «Міністерство Прем’єр» (М1). Експерт Національної музичної премії YUNAМедіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP 50.  Співпрацював із багатьма відомими бізнесменами, артистами, моделями, спортсменами, блогерами та політиками.

Серед його клієнтів:  ТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALamaДарія ПетрожицькаAIO та багато інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: