Продюсер Денис Путінцев визначив фаворитів нацвідбору на Євробачення 2023

Назад
Шоу-бізнес

Продюсер особистостей, медіаексперт, засновник промокомпанії STARBOM.COMpany — Денис Путінцев разом із колегами визначив для Vesti.ua фаворитів національного відбору на Євробачення 2023.

Денис Путінцев

Денис Путінцев

Нинішній нацвідбір відрізняється тим, що у всіх учасників відсутня енергетика та драйв. Але це пов’язано не з ментальністю українців, а із трендами сучасної світової поп-музики. Сучасні виконавці аморфні, асексуальні, в них немає рок-н-рольної енергетики. Їхня музика створена для прослуховування у навушниках, а не на великій сцені. Більшість артистів цього відбору невідомі навіть у вузьких колах. Але у такий спосіб ми максимально наближаємося до музичної спільноти Євробачення, коли більшість країн посилає на цей конкурс нікому не відомих новачків.

Вважаю, нацвідбір 2023 змінить ставлення українського суспільства до Євробачення. Якщо раніше цю подію можна було порівняти навіть з виборами президента, то тепер ми всі будемо ставитися до конкурсу європейської пісні спокійніше. Низьке місце навряд чи перетвориться на трагедією для українців. Звісно, багато хто, як і раніше, вболіватиме за нашого артиста, але звинувачувати його чи журі у разі низького місця ми вже не будемо.

Ще до того, як учасники нацвідбору оприлюднили свої пісні, багато хто був упевнений, що беззаперечним фаворитом цього конкурсу є гурт TVORCHI. Однак тепер у них з’явилося одразу три сильні конкуренти. Це – Jerry Heil, з якою вони набрали однакову кількість балів від експертів, а також DEMCHUK та Moisei.

Денис Путинцев YUNA 2021

Двійка лідерів рейтингу, складеного експертами, поки що збігається і з народним. Групу TVORCHI все одно продовжують називати головним лідером у соцмережі, а у Jerry Heil найбільше переглядів у YouTube.

У гурту TVORCHI найбільше шансів на перемогу, тому що їхня музика найбільш трендова серед усіх учасників нацвідбору. Їхня пісня найбільш адаптована для Євробачення. Окрім цього їм у плюс темношкірий соліст. Це свідчить про толерантність у нашій країні.

Пісня, з якою бере участь у нацвідборі DEMCHUK, зроблена не менш стильно та фірмово. Виникає відчуття, що співає західний артист. Крім цього, Василь має один дуже сильний козир – кількість підписників у TikTok. Їх у нього більше, ніж у будь-якого іншого учасника нацвідбору. Якщо йому вдасться акумулювати більшу їхню частину, то він має шанси посісти перше місце у голосуванні глядачів.

З п’ятого до сьомого місця виявилися артисти, які набрали однакову кількість балів. Це Tember blanhe, 2Tone і KRUTЬ. Остання найбільш відома широкому слухачеві, оскільки вже брала участь в одному з нацвідборів та була однією з головних претенденток на перемогу. Зараз експерти говорять про неї лише як про артистку, яка добре підготувалася. Проте не бачать її на першому місці. При цьому зазначають, що має найочікуванішу пісню – про війну.

Я не вірю, що Марина Круть переможе у цьому нацвідборі, тому що більшість українців чекають зараз на енергетичну підзарядку, а така пісня зовсім цього не дає. Композиція KRUTЬ  може викликати у багатьох сльози, але додаткові бали від глядачів не принесе. Однак, якби KRUTЬ відправили на Євробачення, минаючи нацвідбір, у неї там були б хороші шанси на достойне місце. Бо європейська публіка не перебуває у такому депресивному стані, як ми зараз.

Щодо гурту 2TONE – це український, припопсований варіант Linkin Park. Але наш гурт не має тих технічних і студійних можливостей, які мають американські рокери. Окрім цього, нашим музикантам треба ще попрацювати зі своїм образом та іміджем. Бо зараз, дивлячись на їхнє презентаційне фото, зовсім не віриться у те, що вони грають саме таку музику.

На трьох останніх місцях опинилися Angelina, Oy Sound System та Finka. Ці виконавці поки що мало відомі, проте окрему увагу в цьому списку варто приділити співачці Angelina. Для експертів вона виявилася неоднозначною учасницею.

У Angelina чудова, і, мабуть, найхітовіша пісня серед усіх учасників. Але у її виконанні вона не звучить. Якби ця пісня потрапила до іншого рота, то було б зовсім інакше. Вона чудово зазвучала б, якби її заспівала американська чи західноєвропейська співачка. До того ж у Angelina жахливий акцент і це вбиває пісню.

Нагадаємо: Денис Путінцев – продюсер особистостей, архітектор особистих  брендів, медіаексперт, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, співзасновник Громадської організації “Асоціація Лідерів Думок України”, журналіст, актор, музикант, ведучий, засновник промокомпанії STARBOM.COMpany. Керував проєктами у компаніях United Media Holding і TAVR Media. Входив до складу журі телепроєкту «Фабрика зірок 2» (Новий канал). Був музичним експертом токшоу «Міністерство Прем’єр» (М1). Експерт Національної музичної премії YUNAМедіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP 50.  Співпрацював із багатьма відомими бізнесменами, артистами, моделями, спортсменами, блогерами та політиками.

Серед його клієнтів:  Богдан ЮсипчукТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALamaКОРРУПЦИЯДарія ПетрожицькаДенис ЛюбимовОлег ВердAIO та багато інших.

Денис Путінцев brand 01

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: