ТІК у гастрольному відео ЗЛИВА

Назад
Шоу-бізнес

TIK - ZLYVA_800x800_YouTube_ProfileГурт ТІК презентує гастрольне відео на атмосферну композицію Злива.

ТІК – Злива [гастрольне відео]

– Весняна Злива – чудова нагода змити негатив, який накопичувався протягом останніх політичних подій у нашій країні, – говорить лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Після весняної Зливи проростають сподівання на оновлення. Ми разом з музикантами гурту ТІК багато гастролюємо містами та містечками нашої країни. Обмінюємось енергетикою з людьми в усіх куточках нашої держави. Ми віримо, що Україна розквітне. Але, як доводить історична практика, не треба сподіватися лише на зовнішні фактори. Бурхлива та яскрава Злива пройде, земля вбере в себе її силу. І саме нам доглядати та збирати те, що проросте на українській землі. Тому треба починати з оновлення самих себе…

Нагадаємо, минулої осені ТІК презентували алегоричний кліп Злива на тему особистого та професійного щастя. В головній ролі знялася прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор.

ВБ_01– Злива бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», – розповів журналістам Віктор Бронюк. – Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Титульний вірш цієї книги і став основою пісні.

Ми презентували Зливу під час чергового туру ТІК. Вперше зіграли її на сході України.

До речі, коли ми записували Зливу в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, у фінальній версії пісні звучить реальна злива.

Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

В арсеналі гурту нові хіти ЗливаЦиклониВолошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – ОленіВчителькаСвєтаСірожине пірожинеНе цілуй та інші.

ТІК – Злива [гастрольне відео]

tik.ua

YouTube

Facebook

Instagram

+38 067 441 81 49

info@starbom.com

STARBOM.COMpany