У Києві нагородять кращих представників б’юті-індустрії України

Назад
Мероприятия Шоу-бизнес

Афиша

14 вересня в столичному культурному центрі FREEDOM HALL відбудеться церемонія нагородження єдиної в Україні професійної премії в області краси та здоров’я Stella International Beauty Awards.

Премія приурочена до 25-річчя української б’юті-індустрії.

Третій рік традиційно на заході нагороджують кращих з кращих фахівців індустрії краси, естетики і здоров’я в трьох категоріях: Beauty-Business, Beauty- Masters і Medicine Experts. Нагороди отримують переможці номінацій «Б’юті-інновація», «Пластичний хірург», «Лікар-стоматолог», «Спа-салон», «Клініка естетичної медицини», «Лікар-трихолог», «Візажист», «Майстер весільної зачіски», «Wellness & Spa Centre» та ін.

Щороку церемонія — це яскрава світська подія з червоною доріжкою, зірковими гостями та насиченою шоу-програмою. Цього року переможців привітають Світлана Вольнова, Олег Панюта, Олексій Суханов, Марія Бурмака, Влада Литовченко, Олег Пінчук, Володимир Горянський, Марина Кінах, Богдан Юсипчук, Дмитро Слоссер, Міс Україна-2019. В концертній програмі перед глядачами виступлять Олександр Барлебен, Юлія Voice, Олена Гребенюк, Аліна Башкіна, театр тіней Delight і ін.