У родині Віктора Бронюка поповнення!

Назад
Семья Шоу-бизнес

viktor-bronyuk-tik-kit2І ранні підйоми – більше не проблема для дітей.

Про це лідер гурту «ТІК» ексклюзивно розповів STARBOM.com

У Всесвітній день тварин, який відзначається сьогодні, 4 жовтня, лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк показав нового члена своєї родини – рудого кота Марсіка.

Йому всього три місяці, у будинку артиста він намагається подружитися зі «старожилом» – хом’яком Жужею і їсть, як в останній раз. Всього два тижні тому дівчата Бронюка – дружина Тетяна і дочка Єва — підібрали кошеня на вулиці, коли їхали до школи.

– Спершу думали кота відвезти до бабусі, та він вже у нас прижився. Тож залишили, — посміхається Віктор Бронюк. – Всі тішаться, бо окрім «котячої ласки» ще й автоматично вирішилася проблема раннього підйому до школи і садочка. Тепер дочка і син поперед одного поспішають раніше встати, аби першим вивести кота погуляти.

Артист радіє, що у родині з’явився саме звичайний кіт, адже породисті часто бувають примхливими. А дворовий Марсік навпаки – без ласки нікого не лишає, залюбки бавлячись з усіма. Особливу увагу приділяє хом’яку  Жужі, який на правах старшого улюбленця проявляє свій характер, бо за півроку життя у Бронюків зараховує себе до повноправних членів родини.

– Як тільки хом’як прокидається, кіт все крутиться біля клітки, не розуміючи, як живий корм так спокійно гуляє? Але Жужа – не з боязких! Ще й сам на кота нападає і пищить  на нього, — сміється Віктор Бронюк. – Звісно, коли я попередив дітей, що кіт може хом’яка з’їсти, вони тепер його пильно охороняють. Особливо Єва турбується, щоб із Жужею нічого не сталося.