UnderHill music festival — новітня фестивальна історія України

Назад

A3_all-artistsПрикарпаття, чекай! Underhill European Music Festival наближається! 15 та 16 червня у селищі Підгір’я Івано-Франківської області відбудеться найшаленіший музичний фестиваль року. Подія об’єднає різні течії сучасної електронної та поп-музики, виконавців з України та Європи.

Організатори готують три унікальні тематичні сцени: UnderDay, UnderNigth та UnderGround, які будуть працювати у режимі ВДЕНЬ і ВНОЧІ. На території заходу також розташується кемпінг, лаунж-зона зі зручними кріслами, 40-метровий фуд-корт та навіть маленький аеродром для приватних літаків.

Денний відрив забезпечать найяскравіші представники українського шоу-бізнесу, такі як Друга Ріка, Бумбокс, Скай, MOZGI, Оля Полякова, DZIDZIO, Скрібін & YURCASH Беz Обмежень. Вночі влада переходитиме до королів електронної музики: ARTBAT, James Zabiela, DJ Lutique, Kolya Liner, T-Zhuk, Key M, Gonivo rec, MalYar та ін.

Розмаїття музичних жанрів доповнять представники андеграунду: YUKO, гурт [O], Spiral (live), Lime Kid, Revolium, GG Гуляй Город, Shkel & Rose, IPUNKZ та ін. А також закордонні зірки James Zabiela, DJ Aphrodite, Ferry Corsten та Nadav Dagon.

Крім безперервного музичного свята на учасників чекає неймовірне шоу літаків у виконанні латвійського пілотного гурту Baltic Bees. Впродовж двох днів гості з Прибалтики продемонструють дива авіаційної акробатики, якими захоплюється весь світ.

Любителі екстриму мають змогу потрапити на фестиваль безкоштовно. Але є одна умова: треба зайти з неба, тобто спуститись на територію заходу на парашуті або літаку.

Ті ж, хто планує потрапити на UnderHill fest класичним шляхом, мають поквапитись. За три тижні продано більш двох тисяч квитків — скоро вільних місць може не лишитись.

Underhill European Music Festival — місце де танцюють вдень і вночі!!!