Вар’яти-шоу: новий сезон на Новому каналі

Назад
Шоу-бизнес

29_07_Вар’яти_старт_съемок (9)Розпочалися зйомки першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти». Попри те, що очільник проекту і ведучий Нового каналу Сергій Притула поламав ногу й тепер пересувається на милицях, робота кипить. Актори і учасники знімальної групи в чудовому настрої взялися до роботи.

А на майданчику – ідилія

– Команда з минулого сезону не змінилася, – каже керівник «Вар’яти-шоу» Катерина Притула. – Всі на своїх місцях. Усі – досвідчені, і на зйомках четвертого сезону панує внутрішній спокій. Можна сказати, що на майданчику – ідилія і гармонія.

Незважаючи на те, що початок зйомок зазвичай не завжди проходить гладенько, в робочому графіку немає затримок.

– Перший день ніколи не буває ідеальним, усі притираються одне до одного, часом трапляються незаплановані паузи. І до моменту, поки не почалася зйомка з глядачами, я трохи нервувала. Але ми закінчили зйомку за графіком, без перепрацьовок. Програму записали якісно. Актори і Притула були в ударі.

Милиці – хіт сезону

29_07_Вар’яти_старт_съемок (6)У цьому сезоні для більшої позитивної динаміки зйомки на майданчик запросили оператора стедікама – для сцен у русі, коли оператор активно переміщається разом із камерою. Цілковитою його протилежністю стане Сергій Притула – через перелом ноги ведучий мало рухається.

– З огляду на обставини ми вирішили зламану ногу Сергія зробити «фішкою» сезону. Протягом усіх епізодів він буде на милицях, – розповідає Катерина.

З моменту складного перелому ноги минуло трохи більше місяця. Після новини про травму Сергія багато хто, затамувавши подих, чекали «вердикту» – чи вийде він на знімальний майданчик «Вар’яти-шоу»? І він як справжній боєць не підвів команду.

29_07_Вар’яти_старт_съемок (5)– Звісно, зламана нога – не найкращий помічник у знімальному процесі, – пояснює Сергій. – Але адміністративна група постаралася зробити моє перебування на знімальному майданчику максимально комфортним: починаючи від м`якого диванчика з подушками до невеликого візка з джойстиком для пересування павільйоном. Щоб я не шкандибав на милицях, бо нога швидко затікає. Усі допомагають, усі ставляться до цього з розумінням.

Без сумнівів, травма ускладнює робочий процес. Тепер замість того щоб ходити по сцені, Сергію доводиться сидіти на одному місці.

– Сиджу на столі чи барному стільці, – говорить ведучий. – Зазвичай я ходжу по локації, жестикулюю в кадрі більш активно. А так – прикутий до одного місяця, і це трохи гасить динаміку. Але хлопці в цьому сезоні працюють значно сильніше, тому, сподіваюся, що ці мої трихвилинні конферанси будуть просто якоюсь ниточкою між їхньою яскравою роботою.

Не пропустіть прем’єру «Вар’яти-шоу» 27 серпня о 21:00 на Новому каналі