ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ 2: MARVEL STUDIOS розпочинає зйомки фільму

Назад
НОВОСТИ

3-43-5У головних ролях: Кріс Пратт («Світ Юрського Періоду», «Вартові Галактики») в ролі Пітера Квілла / Зоряного Лорда; Зої Салдана ( «Вартові Галактики», «Стартрек: Відплата») в ролі Гамори; Дейв Батіста («Спектр», «Вартові Галактики») в ролі Дракса; в англомовній версії фільму Бредлі Купер («Джой», «Американський снайпер») знову озвучить єнота Ракету, а Він Дізель ( «Вартові Галактики», «Форсаж 7») подарує свій голос малюкові Ґрутові.
У фільмі також зніматимуться: Майкл Рукер («Вартові Галактики», «Телепорт») в ролі Йондо; Карен Гіллан («Вартові Галактики», «Гра на пониження») в ролі Небули; і Шон Ганн («Вартові Галактики», «Дівчата Гілмор») в ролі Крагліна. Акторський склад доповнять Пом Клементьєфф («Олдбой»), Елізабет Дебікі («Великий Гетсбі», «Еверест»), Кріс Салліван (т/с «Лікарня Нікербокер»), а також Курт Рассел («Мерзенна вісімка», «Форсаж 7»).
Під запальні мелодії з нової збірки пісень «Awesome Mixtape Vol.2» команді космічних супергероїв доведеться розгадати таємницю походження Пітера Квілла і дізнатися, ким насправді був його батько.
Автором сценарію і режисером фільму знову став Джеймс Ганн, режисер кінохіта 2014 року «Вартові Галактики». Продюсер картини – президент студії Marvel Studios Кевін Файг, виконавчі продюсери – Луїс Д’Еспозіто, Вікторія Алонсо, Джонатан Шварц, Нік Корда і Стен Лі.
Нагадуємо, що блокбастер студії MARVEL «Вартові Галактики» вийшов на широкі екрани в Україні 31 липня 2014 року, отримав безліч позитивних оцінок кінокритиків і глядачів, заробивши понад $ 770 млн в світовому прокаті і став одним з найуспішніших дебютів студії. Альбом з саундтреком до фільму «Вартові Галактики» – «Awesome Mixtape Vol.1» став платиновим і був номінований на престижну музичну премію «Grammy»®.

Зустрічайте блокбастер вселенських масштабів «Вартові Галактики 2» в кіно у травні 2017 року!