Віктор Бронюк на Масляну радить відзначати Бабське свято

Назад
Семья Шоу-бизнес

viktor bronyukПротягом передвесняного тижня лідер «ТІК» радить слухатися жінок!

Цьогорічну Масляну кращий святковий гурт України зустріне у турі EuroДвіжн .

Про святкування та про кращий рецепт млинців Віктор Бронюк розказав в ексклюзивному інтерв’ю STARBOM.com

— Масляна – свято гарне, але про нього, чесно кажучи, я дізнався вже у старшому віці. У моїй родині його особливо не відзначали: зимових опудал не спалювали, гори млинців не випікали. На Поділлі цьому святу взагалі не надають якогось надвеликого значення, бо добре знають: щоб поласувати улюбленими млинцями, червона дата у календарі абсолютно не потрібна, — посміхається лідер гурту «ТІК».

Як вправний кулінар, що завжди з радістю експериментує на кухні (коли має на це час), Віктор Бронюк любить бавити млинцями дружину і дітей. Звісно, музикант має спеціальну пательню-млинницю та використовує фірмовий рецепт.

— На чому сьогодні млинці тільки не готують?! Але я не визнаю усіх цих експериментів із кефіром і вершками. Найбільше люблю класику: готую на свіженькому молоці, з яєчками та мукою, — ділиться Віктор Бронюк. – Сталі смаки у мене і щодо начинки. Дітям найчастіше готую млинці з варенням, а сам люблю млинці з грибами і особливо – зі шкварками і солоним домашнім сиром, які навчила готувати моя бабуся.

Віктор Бронюк з дружиною Тетяною

Віктор Бронюк з дружиною Тетяною

Оскільки зараз гурт «ТІК» перебуває у турі, нинішню Масляну артист проведе без млинців. Але…з варениками!

— Після концерту на вечерю у ресторані обов’язково замовлю собі вареники з сиром! Адже саме їх традиційно готували в Україні у Сирний тиждень перед початком Великого посту. Масляна і млинці – це більше російська традиція, яка свого часу нам була нав’язана. В українців же цей період колись називався Колодієм і, що ще цікавіше, — Бабським святом.

Протягом цього тижня всі наші чоловіки повинні були слухати своїх жінок, щоб ті не вчудили, — розповідає Віктор Бронюк. – Як на мене, сьогодні — найкращий час, щоб ми, українці, почали відроджувати власні прадавні традиції.

Тому найперше, що б мені хотілося порадити всім під час Масляної, – слухатися своїх жінок! Нехай вони вже зараз відчують, що весна наближається!