Віктор Бронюк: «Вишиванка — це наша історія»

Назад
Шоу-бизнес

фото вишиванка на будинкуСьогодні, у День вишиванки, стрічки соціальних мереж заполонять фото у вишиванках. І з кожним роком цим яскравим українським одягом поповнюють свій гардероб все більше людей. До речі не лише в Україні. Звичайно, гарний приклад подають українські артисти.

Приємно, що серед них є ті, що виходять на сцену у вишиванці не лише у дні національних свят. Лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк розповів STARBOM.com про свої вишиванки та ставлення до них:

— Зараз у мене більше двадцяти вишиванок. І весь час кількість збільшується, адже вишиванки мені часто дарують, та й сам вважаю, що це один з кращих подарунків для друзів і рідних на день народження і весілля. Вишиванки – це і краса, і наша історія — ті багатовікові традиції, які передавалися з покоління у покоління. Українська вишивка була своєрідною геральдикою. У ній заключається ціла система символів і знаків, кожен з яких розповідав свою історію. Тож вишиванку можна «читати». А ще цікаво, як вишиванки відрізняються у різних регіонах України. У мене в колекції є вишиванки з Поділля, Прикарпаття, Закарпаття, Волині, Харківщини – і всі вони дійсно різні.

Колекція вишиванок Віктора Бронюка — ДИВИТИСЬ ФОТО

Нагадаємо, що під час виступу у Сумах в рамках туру EuroДвіжн колекція вишиванок Віктора Бронюка поповнилась. Сумський модельєр Петро Сорока  подарував лідеру гурту «ТІК» авторську вишиванку із зображенням одного з символів Сум — Спасо-Преображенського собору.

— Приміряти таку красу одразу закортіло всім учасникам нашого гурту! – ділиться Віктор Бронюк. — Тож після концерту під час спілкування з Петром Сорокою та його дружиною ми домовились про створення авторських вишиванок для всього нашого гурту. Це буде якраз наприкінці літа. Отже обов’язково візьмемо нові вишиванки у нашу північноамериканську частину туру EuroДвіжн, на гастролі у Канаду і США.

Колекція вишиванок Віктора Бронюка — ДИВИТИСЬ ФОТО