Вулкан пристрасті Савкіна з Васько

Назад

Афіша-укр

5 грудня в Великому залі Оперної студії консерваторії відбудеться прем’єра комедії «Вулкан пристрасті» за участю найвідомішої кінопари України Олега Савкіна та Наталії Васько.

ТИЗЕР ПРЕМ’ЄРИ

В основі сюжету — зворушлива історія стосунків чоловіка і жінки, які 25 років живуть на одному поверсі. Всі ці роки вона вітається з ним, а він не відповідає. Але одного разу вона вирішує змінити звичний хід речей…

— Це постановка про те, що чоловіки і жінки з різних планет, — каже Олег Савкін. — На одні й ті ж обставини, дії, слова, проблеми, факти ми дивимося зовсім по-різному. Така природа, ми за визначенням не розуміємо один одного, і ніколи не зможемо знайти спільну мову, якщо не будемо готові до компромісу.

Лірику, таємницю і тонкий гумор майстерно переплів у постановці режисер Мирослав Гринишин.

Савкін та Васько — популярна кінопара. Серед спільних робіт — серіали «Дочки-матері», «Той, хто не спить», «Заради кохання я все зможу» та ін.

У кожного з акторів — унікальний творчий багаж. У фільмографії Олега Савкіна — 65 ролей в кіно, близько 30 — в театрі, а також зйомки в кліпах Т.Повалій, К.Бужинскої та І.Саруханова. Актор — півфіналіст польських «Танців із зірками» і ведучий прогнозу погоди на Першому Національному каналі.

Наталія Васько знялася у близько 100 картинах, зіграла більше 10-ти театральних ролей, була ведучою на телеканалі «Інтер». Двічі номінувалася на «VIVA! Найкрасивіші», а в 2017 році стала лауреатом національної кінопремії «Золота дзиґа» за роль Галини у фільмі «Гніздо горлиці».

Другий показ вистави відбудеться 23 грудня в Будинку офіцерів.

ТИЗЕР ПРЕМ’ЄРИ