Займайте чергу на прийом: канал «Україна» покаже новий сезон «Чергового лікаря»

Назад
Досуг Стиль

Cherhovyi.LikarУ понеділок, 14 травня, в ефірі телеканалу «Україна» стартує четвертий сезон першої україномовної медичної драми «Черговий лікар», що розповідає про будні лікарні швидкої допомоги.

У четвертому сезоні глядачі познайомляться з новими персонажами. Так, на заміну лікаря Андрія Мазура, котрий знаходиться у комі, з міністерства скерують нового фахівця – Олега Добривечора. Новачок щойно з передової, тому важко вливається в колектив лікарні швидкої допомоги. Але незабаром його серце розтопить одна із колег. Тим часом амбітна заступниця головного лікаря, Іродіада Ференц, робитиме усе, щоби підсидіти свого керівника. Чи вдасться це їй – глядачі дізнаються у новому сезоні.

Актор Михайло Романов, який грає головного лікаря Івана Петровича, задоволений появою нових героїв:

— Дуже добре, що з’явилися два нових персонажі – моя заступниця Іродіада та лікар Добривечір. З їх появою конфлікти у серіалі посилилися: мій герой воює з новою колегою – бо вона інтриганка, що має виключно корисливу мету, а от з лікарем Добривечором він має суто професійні суперечки, — розповідає Михайло Романов

Як стверджує креативний продюсер Олена Канішевська, команда «Чергового лікаря» під час роботи над новим сезоном враховувала потреби глядачів.

— Впевнена, що нові персонажі та розвиток сюжету нашого серіалу припадуть до душі глядачам. Тому що будь-які зміни та нововведення в наших проектах відбуваються тільки на підставі глибинного аналізу потреб аудиторії каналу «Україна, – зазначила вона.

Cherhovyi_LikarРежисери-постановники: Павло Мащенко, Андрій Осмоловський. Оператор-постановник: Дмитро Оксамитний. Головний автор сценарію: Юлія Міщенко. Продюсери: Олена Канішевська, Ірина Костюк, Анна Єлісєєва.

У серіалі також зіграли: Ірина Ткаленко, Руслан Сокольник, Надія Левченко, Олександр Норчук, Олександра Польгуй, Світлана Князєва, Софі Пашкуал, Валентина Барановська, Леонід Попадько, Галина Бортновська, Вікторія Левченко та інші.

Зйомки четвертого та п’ятого сезонів серіалу «Черговий лікар» стартували 2017 року й триватимуть до жовтня 2018-го. Виробництво: компанія FILM.UA на замовлення каналу «Україна». Хронометраж серії: 45 хвилин. Кількість епізодів четвертого сезону: 40.

«Черговий лікар» – перший україномовний серіал медичної тематики, прем’єра якого відбулась у травні 2016 року на телеканалі «Україна».

Дивіться прем’єру четвертого сезону «Чергового лікаря» у понеділок, 14 травня, на телеканалі «Україна»!