Alyona Alyona розповіла про свої проблеми із зовнішністю

Назад
Шоу-бизнес

alyona.alyona.official_66810881_192378911758370_6396670238380166035_nУкраїнська реперка стрімко увірвалась в український шоу-бізнес та нанівець знищила купу стереотипів. І один із них — про наявність у зірок модельних форм.

Попри неідеальну фігуру Alyona Alyona стала мегапопулярною. Причому не лише в Україні. Як відомо про українську реп-виконавицю писали у США.

Днями у власному Інстаграмі дівчина зробила зізнання. І тим самим, вочевидь, допомогла купі підписниць.

«…мене часто питають, а як я змогла переступити через усі насмішки і піти далі? Вирішила поділитися з вами ще однією історією, — почала Alyona Alyona.

Коли менi було 15 i я почала їздити до школи в Баришівцi, я познайомилася з новими подругами в автобусi. Ми почали тiсно спiлкуватися пiсля школи i одна з них помiтила наскiльки я не впевнена в собi.

Якось вона запросила мене до себе в гостi. Ми багато говорили про зовнiшнiсть, а в кiнцi розмови вона посадила мене перед дзеркалом i сказала: «Тобi можуть не подобатися твої ноги, але поглянь — в тебе гарне волосся.

Тобi можуть не подобатися твої плечі, але поглянь, якi в тебе гарнi пальцi та нiгтi. Тобi може не подобатися пiдборiддя, але ж твоя посмiшка дуже щира та заразна. У кожноi людини є те, що в нiй гарне та красиве».

I я зрозуміла — те, як бачу себе я, дуже вiдрiзняється вiд того, як бачать мене люди. Ніколи не зважайте на хейтерів, не бійтеся бути собою та перегляньте погляди на себе. Так, ви зможете побачити красу в собi».

Судячи із купи позитивних коментарів під цим постом, виконавиці неабияк підтримала усіх тих, хто почувається не досить впевнено. Особливо доречним таке зізнання зірки стало напередодні початку нового навчального року. Можливо, комусь це зізнання допоможе завоювати власне місце під сонцем.