Денис Путінцев: світова теорія змови та Євробачення під обстріли в Херсоні

Назад

Продюсер, медіаексперт Денис Путінцев в етері телеканалу Еспресо ТВ оцінив ДІЯвість світової теорії змови в контексті Євробачення на фоні прильотів у Херсоні.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: 

ДЕНИС ПУТІНЦЕВ: СВІТОВА ТЕОРІЯ ЗМОВИ ТА ЄВРОБАЧЕННЯ

Денис Путінцев_Еспресо ТВ

  • Ця війна закінчиться не на полі бою, а в головах – за допомогою медіа.

  • Нам потрібно брати участь не тільки у “Євробаченні”, а й у всіх міжнародних конкурсах, де ми можемо правильно донести потрібні наративи західній авдиторії.

  • Марс вже наробив достатньо. Зараз на арену потрібно виходити Венері. Світ жагає жіночою енергії. Наші представниці на цьогорічному “Євробаченні” – це цікаві і різні за енергетикою та позиціонуванням співачки, які викорустовують світові бренди святих жінок – Матері Терези і Діви Марії. І це наш великий плюс.

  • Світ втомився від нашої війни. Це потрібно усвідомити і прийняти. Світу потрібен ентертеймент. А нам потрібно це використовувати.

  • Вся агресія народу, яка могла б вилитися у Мережу після збою в системі “Дія” під час голосування за переможця Нацвідбору на “Євробачення”, трансформувалася у мемчики.

  • Збій у “Дії” породив безліч варіацій теорії змови і безліч маніпуляцій, в тому числі стосовно принципу інклюзивності. Можливо, це просто новий сезон серіалу “Чорне дзеркало”.

  • Так, Україна має шанси вчетверте за новітню історію “Євробачення” перемогти на цьому міжнародному пісенному конкурсі. Але для нас важливіше не призове місце, а те, чим ми запам’ятаємось Європі і які меседжі донесемо світові задля нашої Перемоги.

денис путинцев

Денис Путинцев

Нагадаємо: Денис Путінцев – продюсер особистостей, архітектор особистих  брендів, медіаексперт, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, співзасновник Громадських організацій “Асоціація Лідерів Думок України” та “UAniverse/Всесвіт UA“, журналіст, актор, музикант, ведучий, засновник промокомпанії STARBOM.COMpanyКерував проєктами у компаніях United Media Holding і TAVR Media. Входив до складу журі телепроєкту «Фабрика зірок 2» (Новий канал). Був музичним експертом токшоу «Міністерство Прем’єр» (М1). Експерт Національної музичної премії YUNAМедіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP 50.  Співпрацював із багатьма відомими бізнесменами, артистами, моделями, спортсменами, блогерами та політиками.

Серед його клієнтів:

ТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALamaДарія ПетрожицькаAIO та багато інших.

Нині Денис Путінцев – радник з питань ідеології та медіа начальника Херсонської обласної державної (військової) адміністрації.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: 

ДЕНИС ПУТІНЦЕВ: СВІТОВА ТЕОРІЯ ЗМОВИ ТА ЄВРОБАЧЕННЯ

 

Денис Путінцев

Денис Путінцев

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: