МЕДІАЕКСПЕРТ ДЕНИС ПУТІНЦЕВ: В НАС МАЛО ЧАСУ НА ЕФЕКТИВНУ КОНТРПРОПАГАНДУ

Назад

Медіаексперт Денис Путінцев у прямому етері телеканалу Київ 24 news розповів, чому держава витрачає кошти на моніторинг ЗМІ. 

ДИВИМОСЬ І СЛУХАЄМО:

ДЕНИС ПУТІНЦЕВ: В НАС МАЛО ЧАСУ НА ЕФЕКТИВНУ КОНТРПРОПАГАНДУ

Денис Путінцев_Андрій Джеджула

  • Війна почалася за допомогою медіа.

  • Найпотужніша сучасна зброя – інформація.

  • В нас мало часу на ефективну контрпропаганду, тому державний моніторинг ЗМІ – на часі. Питання в тому, хто, як і навіщо буде робити цей моніторинг.

Нагадаємо: Денис Путінцев – продюсер особистостей, архітектор особистих  брендів, медіаексперт, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, співзасновник Громадських організацій “Асоціація Лідерів Думок України” та “UAniverse/Всесвіт UA“, журналіст, актор, музикант, ведучий, засновник промокомпанії STARBOM.COMpanyКерував проєктами у компаніях United Media Holding і TAVR Media. Входив до складу журі телепроєкту «Фабрика зірок 2» (Новий канал). Був музичним експертом токшоу «Міністерство Прем’єр» (М1). Експерт Національної музичної премії YUNAМедіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP 50.  Співпрацював із багатьма відомими бізнесменами, артистами, моделями, спортсменами, блогерами та політиками.

Серед його клієнтів:

ТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALamaДарія ПетрожицькаAIO та багато інших.

Нині Денис Путінцев – радник з питань ідеології та медіа начальника Херсонської обласної державної (військової) адміністрації.

ДИВИМОСЬ І СЛУХАЄМО:

ДЕНИС ПУТІНЦЕВ: В НАС МАЛО ЧАСУ НА ЕФЕКТИВНУ КОНТРПРОПАГАНДУ

Денис Путинцев

Денис Путинцев

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: