Амадор Лопес просить про допомогу!

Назад

Співак та хореограф Амадор Лопес звернувся за допомогою до усіх охочих у своєму Instagram.

0C4A9064small

Він просить долучитися до проекту, яким він займається з кінця лютого. Разом із засновницею однієї з івент-агенцій Анною Яковлевою вони провели вже більше 55 заходів для діток переселенців та тих, хто постраждав від повномасштабного наступу Росії на Україну та став справжнім Амбасадором дитячих усмішок, як його прозвали колеги та організатори. Все це вилилося в проект «Дитинство зараз», який продовжує дарувати діткам посмішки та повертати їм знищене дитинство.

0C4A6218small

Багато зірок також прийняли участь у заходах, організованих Анною Яковлевою та Амадором Лопесом. Це і співак ALEKSEEV, співачка Ганна Добриднєва, співак Василь Демчук, гурт DSIDE BAND та інші. Разом із проектом Амадор проїхав вже більше половини нашої країни та подарував радість більш ніж 5000 діточок. Та зібрані раніше кошти, на жаль, підійшли до кінця, тому Амадор звернувся до усіх небайдужих за допомогою для проекту. Допомога може будь-якою: це і гроші, і продукція для дітей, і транспорт чи пальне, і, звичайно ж, розповсюдження інформації.

За усіма подробицями та ходом зборів можна слідкувати на сторінці Амадора Лопеса у Instagram https://www.instagram.com/amadorlopez_rumberos/

0C4A9828small