Анастасія Приходько: «Пригожин? Пошел он в ж…пу!»

Назад
Шоу-бизнес

prihodko 23Ось так недвозначно висловилась про російського продюсера Нова Українська Амазонка, відповідаючи на питання «Апострофа» щодо погроз та «нелюбові» з боку наших східних зіркових не пересічних сусідів.

— Фу, така бридка людина…-додала виконавиця.

Адже відомо, що чоловік та продюсер Валерії не соромиться вкрай негативно висловлюватись про Анастасію Приходьку. Нагадаємо, що солідарний із ним Йосип Кобзон та немало інших представник російського шоу-бізнесу. Вони звинувачують співачку у невдячності — мовляв, вона зрадниця, яка мала б щиро дякувати російському шоу-бізу за те, що він їй дав славу та велику кількість концертів.

Анастасія Приходько не заперечує, що під час виступів на території РФ мала неабиякий заробіток. Втім, не може навіть уявити можливість виступів на території країни-агресора, що веде бойові дії на її рідній землі, в Україні. Тому співачка не знаходить жодних виправдань тим українським артистам, що не цураються їздити до Росії «на заробітки» у пошуках аншлагових концертів та російських музичних премій:

— У мене родина і двоє дітей. Я теж хочу достойно заробляти собі на життя. Але я змогла відректися від цього бруду, хоча мала всі можливості побудувати кар’єру в Росії й заробляти багато. У мене є повага до свого народу. Я поважаю кожного, хто бореться зараз за незалежність. Я віддаю все, що в мене є. Так, я зараз заробляю в три, п’ять, сім разів менше, але не було жодної хвилинки, щоб я замислювалась над тим, чи вірно я зробила – ніколи не було. Я буду їздити до наших хлопців в зону АТО, я буду допомагати і намагатися бути прикладом для своїх дітей. Щоб знати: на землі є дві маленькі людини, які бачать, як робить мама, і вже не зрадять свою державу, тому що це – дім. Куди б ми не поїхали, ми завжди будемо чужими… — впевнена співачка.

Що ж стосується українських артистів, які регулярно виступають у Росії,прикриваючись місією «голубів миру», то Анастасія Приходько впевнена: цевсе ненадовго:

— Кожному відведений свій час. Я не знаю, як би мені жилося в цій країні на їх місці. Напевно, у мене була б якась манія переслідування, коли ти виходиш на вулицю, і всі дивляться на тебе, бо знають: ти – зрадник. Багато, звичайно, «голубей мира» і в залах: публіка ходить на концерти запроданців, квіточки носить, долоньками плескає… То їхня справа… Але коли ти розумієш, що тобі зірвуть концерт у Франківську, у Тернополі, у Львові, в Одесі, в Києві, ти маєш вибирати – плювати у своєму домі чи ні. І ще пам’ятати: в гостях довго не засиджуються, в гостях рано чи пізно теж попросять піти. І де ти будеш? У ср…ці!

Читайте повний текст інтерв’ю