Заслужена артистка України Анастасія Приходько презентує пісню “Приречена”, створену для неї нашим захисником.
СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО – ПРИРЕЧЕНА
Мені написав хлопець:
«Доброго дня, Анастасіє. Мене звати Денис Лисак, я військовий. Я написав для Вас пісню і дуже хотів би, щоб Ви її заспівали».
Він надіслав мені цю пісню – і я одразу в неї закохалась. Я отримую дуже багато матеріалу, і серед усіх пісень надзвичайно складно знайти саме ту, яка по-справжньому западе в серце. Але тут було саме так. Він влучив просто в душу.
Ця пісня для мене дуже важлива, бо вона писалась особисто для мене. Вона написана з любов’ю, і в ній – дуже багато того, що відображає мене: мою позицію в житті, моє відчуття музики, мої емоції.
І для мене – велика честь та відповідальність заспівати пісню, написану нашим захисником.
Я відправила Денису демо і дуже хвилювалась, чи саме так він чув цю пісню. Але, здається, мені вдалося навіть більше – я прожила її серцем.
СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО – ПРИРЕЧЕНА

