Анна Добриднєва: “Мені пощастило – 100% співпадіння”

Назад
Cім'я Шоу-бізнес

spivay-anna-dobrydnevaТаке відверте зізнання співачка та автор пісень зробила днями на одній із студій.

Туди вона завітала, аби подарувати свій голос одній із героїнь анімаційної комедії “Співай!”

Анна Добриднєва із захопленням розповіла про свою героїню Еш: «Мій персонаж просто дивовижний! Це дівчинка-дикобраз, яка в душі рок-зірка. Вона –  бунтарка і через попсовий крихкий лід їй доводиться йти до своєї мрії.  Вона закохана в дуже егоїстичного хлопця, якого озвучує Женя Галич, і має досить багато проблем – вона намагається побудувати кар’єру і особисте життя. Але Еш досить оригінально долає всі перешкоди на своєму шляху.

БІЛЬШЕ ФОТО

Для мене відкриттям стало те, що ми з нею дуже схожі саме за характером та реакціями на якісь життєві ситуації. Те,  що я бачила за сюжетом і те, що мені потрібно було відтворити, я фактично висловлювала своїми емоціями та тим голосом, яким користуюся в житті. Мені пощастило – 100% співпадіння. Це спростило багато моментів і мені було комфортно працювати над дубляжем».  

«Анімація «Співай» –  неймовірна, вона добра, з гумором, цікавими персонажами і що найважливіше – в ній багато музики! Всім раджу подивитись на новорічні свята!» – додає співачка.

Дивіться анімаційну комедію «Співай» з 29 грудня 2016 у всіх кінотеатрах України!

Хто із відомих представників українського шоу-бизнесу склав чоловічу компанію Анні Добриднєвій та чиї голоса ми впізнаємо (абоне впізнаємо) під час перегляду мультика? ЧИТАТИ