Хай буде мир: Анна Добриднєва написала пісню разом з дівчинкою з Херсона

Назад
Cім'я Шоу-бізнес

 

Українська співачка Анна Добриднєва запрезентувала зворушливий трек “Хай буде мир” до Дня молоді України. Артистка, разом з БФ Мрійники України, Наше Радіо і Charisma Production працювала над композицією ще далеко до війни. Тоді пісня мала назву “Велике свято”, а текст до неї був написаний юною поетесою з міста Херсон – Валентиною Нетребич.

СЛУХАЄМО: Анна Добриднєва – Хай буде мир

IMG_1677


До сезону Різдва оригінальна композиція номінувалася на звання “Краща Пісня України” благодійного проекту “Christmas Dream”. Нагородження мало відбутися 24 лютого… але атака росії вкрала у дітей можливість отримати жаданий фінал проекту та нагородження! Не кажучи про те, що діти, які приїхали на свято з різних міст України до Києва – пережили в ці дні щось страшне!, – розповідає співачка.

Зараз усі Українці мають об’єднатися заради перемоги, тому  оновлена версія пісні “Хай буде мир”, є справжнім дарунком від співачки до Дня молоді України, бо мир так потрібен кожній українській родині!

 

Це пісня від сьогодні буде завершувати мої концерти! Вона дуже надихає, підсилює надію і віру, ніби переносить нас в перші хвилини Перемоги! Я хочу «проживати» це щоразу на своїх концертах разом з глядачами. Свої авторські права я повністю передала БФ «Мрійників України» і всі роялті, які будуть зібрані підуть на допомогу і підтримку творчих дітей України». Тож слухайте, діліться і підтримуйте творче майбутнє України, – додає Анна Добриднєва

 

Обкладинка Хай Буде Мир

Анна Добриднєва свідомо лишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. На початку війни вона з артистами об’єдналася в творчу команду («Команда А»), щоб влаштовувати благодійні концерти у підтримку ВПО, медиків, діток, військових і всіх мирних жителів України. 

Близько 50 благодійних концертів. Тисячі кілометрів, щоб обійняти і підтримати кожного. Львівська, Житомирська, Хмельницька, Чернігівська, Волинська, Івано-Франківська, Київська, Закарпатська, Чернівецька, Черкаська, Дніпропетровська область. А в День Конституції виступ для військових на першій позиції біля самого кордону.

Всі концерти абсолютно благодійні. Повністю ВСІ кошти, які вдається зібрати у скриньку, перераховуються на допомогу нашим воїнам. На данной момент зібрано вже майже 2 500 000 гривень. З цих коштів, на основі звітів, на передову та у військові частини доставлено: 11 автомобілів, 2 дрони, 2 тепловізори, 20 броників, військова амуніція, багато продуктів та засобів гігієни, плюс фінансова допомога окремим бригадам

Прямо зараз співачка знаходиться в черговому благодійному турі «Дорога до перемоги». Графік цього та інших турів і окремих виступів можна знайти в соціальних мережах співачки.

СЛУХАЄМО: Анна Добриднєва – Хай буде мир