DEMCHUK – Alive: про блекаут і кохання у кліпі для Євробачення 2023

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

 

У найтемніший час народжуються найсвітліші історії: фіналіст Національного відбору на “Євробачення” в Україні DEMCHUK презентував свій перший англомовний трек ‚Alive‘ і кліп на нього. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: DEMCHUK – Alive

DEMCHUK

Мільйони українців опинились без світла, але є те, що об’єднує всіх нас – вогонь, що палає в серцях та незламна віра в перемогу добра над злом. Пісня ‚Alive‘ – про безумовне кохання, завдяки якому артист продовжує вірити та боротись за майбутнє. Її перші рядки були написані Демчуком вдома в повному блекауті, коли вся країна знову занурилася у пітьму. 

Музика і кохання – це те, що не дає згаснути вогнику всередині нас самих. Коли навколо темрява та тривога, потрібно берегти його та розпалювати. Тільки почуття любові – мій промінь світла в цей темний час. Завдяки йому я відчуваю себе живим і здатним боротися, – розповів DEMCHUK.

У відео на трек артист передав атмосферу і емоції того самого дня, коли у пітьмі народжувалася його пісня.

‚Alive‘ – перший англомовний трек артиста, з яким він пройшов у фінал Національного відбору на «Євробачення 2023» в Україні.

Окрім авторських пісень, DEMCHUK записує кавери та переспівує пісні своїх кумирів у Tik Tok, де став справжньою зіркою. Відео  артиста набирають до 15 мільйонів переглядів!

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: DEMCHUK – Alive

DEMCHUK5