DEMCHUK довів до сліз зворушливим кліпом про війну

Назад
Родина Шоу-бізнес

 

Фіналіст Нацвідбору на Євробачення DEMCHUK, що має мільйонну аудиторію зі всього світу, зворушив новим кліпом ‚2402‘ до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: DEMCHUK – 2402

DEMCHUK1

З початку війни артист активно долучається до благодійних концертів в допомогу українцям та демонструє своїй багатомільйонній іноземній аудиторії в Instagram і TikTok жахи війни, розгорнутої російською армією в Україні. Сьогодні DEMCHUK презентує другий англомовний трек, аби розповісти своїм слухачам зі всього світу про жахливий рік і надскладний період для українців, відлік якого почався 24 лютого 2022 року.

Пісня ‚2402‘ дуже важлива для мене, вона підсумкова… у всьому. Це вже не історія про те, як полонити серце дівчини, це реальність кожного з нас: українців, які рівно рік тому прокинулись іншими людьми. Хочу, щоб цей трек торкнувся мільйони сердець зі всього світу, аби всі відчули наш біль і прониклись ним, – розповідає DEMCHUK.

Новий кліп DEMCHUK – ‚2402‘ про всіх нас, хто героїчно тримає стрій. У відеороботі використані реальні кадри українців з війни від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: DEMCHUK – 2402

DEMCHUK_Ножі_