GOLUBENKO та NASTEISHA випустили трек VODA

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

GOLUBENKO та NASTEISHA випустили спільний трек під назвою “VODA“. Це пісня про обіцянки, які з часом перетворилися на пусті слова.

СЛУХАЄМО: GOLUBENKO FEAT. NASTEISHA X INSOMNIA – VODA

obloha-G_ko-NxI-Voda

У композиції “VODA” відображено внутрішні роздуми та почуття головного героя, який стикається з численними питаннями та сумнівами. Він виражає своє розчарування у тому, що обіцянки, якими його засипають, виявляються порожніми словами. Він втомився чекати на зміни. 

Все ж, не дивлячись на це, головний персонаж не може стерти з пам’яті цю особу і його почуття залишаються сильними, навіть розуміючи те, що вони більше не можуть бути разом.

Пісня “VODA” — це наша спроба виразити складність почуттів, коли обіцянки розтікаються, немов вода, а реальність не завжди відповідає нашим сподіванням, – коментує Golubenko.

Трек “VODA” був записаний ще на початку літа цього року. Процес написання пройшов на максимальному взаєморозумінні. Ми розкрили тему кохання в тіні фальшу та пустих слів поміж людьми. Я впевнена, що це не остання спільна робота з Давидом, якою ми вас потішим! – доповнює NASTEISHA.

 

СЛУХАЄМО: GOLUBENKO FEAT. NASTEISHA X INSOMNIA – VODA