Концерт “Время и Стекло” “На стиле”

Назад
Шоу-бізнес

vremya i steklo na stileПоки країна відпочивала на травневих святах, канал М1 підготував багато гарячих весняних сюрпризів та оновлень.

Так, на М1 з’являться одразу три нові ведучі та проекти. Хіт-парад “Червона рута” з Андрієм Чорноволом, “Insta Chart”, ведучою якого стане Маша Виноградова, та “Найкращі кліпи тижня” з Богданою Назаровою.

19 травня о 20:00 у прямому ефірі на М1 – грандіозне шоу “На стиле” від найкращого гурту 2016 року за версією “M1 Music Awards” – “Время и Стекло”.

М1 оновлює й дійсні проекти: щотижневі новини «M1News», «ДК Прем`єр» та хіт-паради: “Головний хіт-парад країни”, “Про любоу” і “Dance parade”.

Натела Чхартішвілі-Зацаринна, генеральний продюсер М1: “Впевнена, глядачам сподобаються наші проекти і нові ведучі. Одразу дві красуні з`являться в ефірі М1. Маша Виноградова буде слідкувати за зірковим життям в “Insta Chart”, а Богдана Назарова представить найкращі кліпи тижня. Ну а жіноча аудиторія оцінить справжнього джентльмена Андрія Чорновола в хіт-параді “Червона рута”.