“Обличчя” М1 Галина Завійська виходить заміж: про плани на весілля, сукню та омріяну пропозицію

Назад
Родина Шоу-бізнес

У День усіх закоханих ведуча проекту “Міністерство Прем’єр” на М1 і церемонії нагородження премії “M1 Music Awards” Галина Завійська поділилася в соцмережах прекрасною новиною: відтепер вона наречена! Чи можна здивувати зізнанням у почуттях дівчину, що провела сотні весільних церемоній та озвучувала лавсторі? Виявляється — так!

Zavijska_2
Усе відбулося зранку 14 лютого. Це було найранковіше зізнання в коханні: святковий букет, кава, а до неї — не солодкий смаколик, а пропозиція вийти заміж! Отак легко, без жодних натяків, неочікувано і приємно! Потім виявилося, що зізнання мало відбутись у Парижі; пандемія внесла свої корективи — а коханий більше не хотів чекати! На коліно не ставав, сказав, зараз це вже не в тренді! — посміхається Завійська.

Саме весілля планується на літо. Пара збирається побратися в рідному для Галини Львові. Попереду — чи не найбільш хвилюючий для кожної дівчини вибір: весільна сукня!

У мене класна робота: я щотижня приміряю красиві образи, тому із цим проблем точно не
буде! Сукню хочу лаконічну, стильну, білосніжну і щоб її головною окрасою була щира й щаслива посмішка!

Бажаємо “зірці” музичного телеканалу М1, аби її ключове побажання до весільного образу супроводжувало її все подружнє життя.