“Open Kids” у фільмі “11 дітей з Моршина”

Назад
Шоу-бізнес

11 дітей із морщина 6-minУ Моршинській афері з’явилися нові факти! “11 дітей з Моршина” випустили офіційний трейлер.

“11 дітей з Морщина” дивіться ТРЕЙЛЕР

 Фільм створюється Solar Media за підтримки Міністерства Культури України і виходить на екрани 3 січня 2019 року.

Більше ФОТО ТУТ

“Коли тобі випадає шанс – роби і не гальмуй! Саме так вважає моя героїня Сніжана, яка робить усе, щоб вирватися з маленького містечка і почати жити на широку ногу. Цей образ мені видався цікавим і я спробувала зробити його досить яскравим і з певним викликом. Все вдалося, завдячуючи режисеру та крутій зоряній команді, яка присутня у фільмі”, – коментує Олена Лавренюк, актриса.

“11 дітей з Морщина” дивіться ТРЕЙЛЕР

 Аркадій Непиталюк, режисер:

“Від початку ми задумували дитячу історію, але потім зрозуміли, що дітям в будь-якому віці цікаво взаємодіяти з дорослими, копіювати їх або ж доводити свою точку зору. В результаті ми отримали добре кіно, побудоване на  загальнолюдських цінностях таких як дружба, щирість, традиції, взаємодопомога, чесність, відданість і справедливість. Тож в січні вас чекає добре сімейне кіно для всієї родини”.

“11 дітей з Морщина” дивіться ТРЕЙЛЕР

11 дітей із морщина 5-min

Лєра Дідковська, актриса, учасниця гурту “Open Kids”:

“Ніколи не могла подумати, що зможу виконувати каскадерські трюки. Згадуючи це у мене досі мурашки біжать. Не зважаючи на короткий знімальний період ми всі здружилися і стали великою сім’єю. Пригадую, що в останній день зйомок було всім трошки сумно. Але вже скоро побачимо результат і це дуже надихає”.

Більше ФОТО ТУТ

Олександр Скічко, актор, шоумен і ведучий:

“Мій герой – місцевий актор, який нарешті отримав роль всього свого життя. Йому треба зіграти у реальному житті так, щоб ніхто не запідозрив брехні. Для цього мені довелося випробувати на собі не тільки подорож у багажнику автомобіля, але й міцність будівельного скотча”.

11 дітей із морщина 2-minАктори

Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Ольга Фреймут, Лесь Задніпровський, Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін,  Сніжана Бабкіна, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Лєра Дідковська, Віталіна Біблів та ватага дітей з Моршина.

Коротко про фільм 

Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій.

“11 дітей з Морщина” дивіться ТРЕЙЛЕР

 В бажанні заробити легкі гроші, працівниця Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина.

Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться у кіно.

Більше ФОТО ТУТ

  • Жанр: пригодницька комедія
  • Дата релізу: 3 січня, 2019
  • Продюсер: Сергій Лавренюк
  • Режисер: Аркадій Непиталюк
  • Оператор: Дмитро Юріков

“11 дітей з Морщина” дивіться ТРЕЙЛЕР