ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЛЕЙБЛ ПРЕЗЕНТУЄ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АЛЬБОМ АНДРІАНИ ‘’В НАШОМУ СЕРЦІ’’ У ВАРШАВІ

Назад
Шоу-бізнес

andrianaПісля того як кліп ‘’В нашому серці’’ з’явився в ротації  на численних китайських музичних каналах ,а згодом його подивились на багатьох  каналах  у десяти європейських країнах , Андріана запланувала випустити свій альбом до початку нового концертного туру із сольною програмою ‘’Старе та нове ‘’.

“У мене уже зібрано достатньо пісень,щоб  випустити новий альбом. Також  маю  декілька нових пісень з якими хотілося  б поділитись. Тому вирішила  після свят здивувати Вас новими піснями,які і увійдуть в мій альбом,- розповідає співачка.- Залишилось почекати місяць ,щоб отримати від мене СD- диск з моїми піснями та моїм автографом”.

Як стало відомо менеджменту Андріани, лейбл ‘’ Julia Global Records ‘’ планує презентацію альбому  ‘’В нашому серці’’ у Варшаві в травні 2016 року.Представник лейблу з варшавського офісу повідомив про те,що ,після презентації,альбом має з’явитись на полицях  в мережі польських магазинів ‘’Empik’’.Пісні будуть також доступні і в цифровому варіанті. А для України буде випущено невеликим  тиражем  ексклюзивну версію альбому ‘’В нашому серці’’.Такий альбом можна буде придбати тільки на концертах Андріани.

А пісні співачки ‘’Адреналін’’ ,’’В нашому серці’’, що увійдуть до альбому, змажуть замовити у якості  мелодії гудків абонентам різних мобільних операторів України.

Андріана – українська співачка, що виконує пісні українською мовою у жанрі поп-рок. ‘’В нашому серці’’ – це третій студійний альбом співачки,  презентація якого відбудеться на початку травня. В Україні цей альбом отримає статус ексклюзивного  від європейського лейблу, оскільки його тираж  не перевищуватиме п’ятисот екземплярів (на території України).