Sinoptik – The Call: космічне відео про мрії цивілізації

Назад
Шоу-бізнес

Знаковий український рок-гурт SINOPTIK презентую космічне відео на композицію «The Сall». За словами музикантів, це ода, присвячена тому, хто кличе. І тому, хто чує поклик. Тому, хто поклав усе на вівтар мрій. Ця пісня про велику і справжню любов, що продовжує створювати світ та рятує людство.

ДИВИТИСЬ ТА СЛУХАТИ: SINOPTIK – THE CALL

sinoptik the call press 2
Ми довго розмірковували як максимально відобразити глибину суті пісні за допомогою відеоряду. Бажано, без долучення Netflix. І вирішили звернути увагу на місця, які завжди були поруч і воістину заслуговують на статус культових. У даному випадку таке місце сили – Нацiональний Музей Космонавтики ім. С.П. Корольова в місті Житомир, Україна.

Дослідження космосу – це важлива частина культури нашої країни. І ми вважаємо, що це найкраще місце, щоб нагадати усьому світу, де почалося пізнання космосу.

Люди перестали дивитися у вічне небо та мріяти. А ми хочемо їм нагадати про те, що це життєво необхідно для нашої цивілізації. У цьому відео ми максимально намагалися не відволікати слухача від музичної композиції візуальним рядом, а просто виконали цю пісню серед експонатів земного та позаземного походження, які побували у космосі і до сьогодні зберігають його загадку та енергію.

Дату релізу ми спланували спеціально до Міжнародного дня музеїв, щоб посилити актуальність нашої спільної з музеєм ідеї. Мистецтво та наука разом – це потужний поштовх до культурного розвитку нації.

Відео та аудіо – команда SINOPTIK.

Режисер, світло, монтаж та пост-продакшн – Кіріл Постніков.

Запис та зведення – Дмитро Афанасьєв.

Мастеринг – Max Morton.

Велика подяка директорці Нацiонального Музею Космонавтики ім. С.П. Корольова Ірині Дячук, її заступнику Вікторії Четвертак, а також усьому персоналу музею за їхню роботу, гостинність та допомогу у створенні цієї відеороботи. Сайт музею https://cosmosmuseum.info

ДИВИТИСЬ ТА СЛУХАТИ: SINOPTIK – THE CALL

sinoptik the call press s