СКАЙ: ВИБАЧАЙ ТА ПЕРЕМАГАЙ

Назад
Родина Шоу-бізнес

Гурт СКАЙ презентував трек “Вибачай” – саундтрек до всього що зараз оточує українців. Пора року, погода, атмосфера, настрій, війна, туга, страх і тривога, стосунки між людьми в складний період. Ця композиція – сміливий експеримент від її творців, в якій відчувається зрілість та відвертість, як по звуку так і по концепції.

СЛУХАЄМО: СКАЙ – ВИБАЧАЙ

2

Не існує ідеальних людей. Кожен робить  помилки. Жити – це помилятися, але не зупинятися на шляху до мети, до мрії. Усвідомлення помилки та вибачення властиве лише зрілій особистості, не обовʼязково по рокам, а й по рівню розвитку свідомості й досвіду в процесі життєдіяльності.  Зараз війна, усім не легко і ніхто не знає, що буде завтра. Варто цінувати те, що маєш і тих, кого маєш. Допомагати й перемагати!, – коментує фронтмен гурту Олег Собчук.

Зауважимо, що пісня “Вибачай” – четверта композиція, яку гурт презентував за час повномасштабної війни, і роботу над якою Олег Собчук встиг поєднати з концертами всеукраїнського благодійного туру СКАЙ та плідною волонтерською діяльністю.

СЛУХАЄМО: СКАЙ – ВИБАЧАЙ

Обкладинка_горизонт