Справжня АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО: або сприймай, або GOODBYE!

Назад
Шоу-бизнес

anastasiya prihodko goodbye mola group 27MOLA group презентує: Анастасія Приходько в новому провокативному відео Goodbye.

Анастасія Приходько – Goodbye

Нова Українська Амазонка Анастасія Приходько відкриває справжню себе та свою нову безкомпромісну творчість.

Іронічно-брутальне відео на композицію Goodbye викликало багато суперечок у Мережі. Деякі ЗМІ побачили в ньому лесбійські ревнощі разом із цинічними знущаннями, а музичні телеканали вказали на «неформат» і сцени насильства.

Анастасія Приходько – Goodbye (making of) ФОТО

І поки хейтери та прихильники Анастасії Приходько не соромляться у висловах щодо оцінки кліпу та треку Goodbye, співачка публікує у Facebook відверто шокуючі відеозвернення без цензури і коментує нову роботу так:

«Ми почали дуже складний, але – я впевнена – вірний шлях до моєї справжньої музики. До мене справжньої…

Я вкотре починаю все спочатку. І мені, нарешті, подобається все, що я роблю!

Щиро дякую моїм близьким, компанії MOLA group, а також всім, хто вірить…

Бажаєш познайомитись зі мною іншою?

Або cприймай, або… Goodbye!» 

Анастасія Приходько – Goodbye

anastasiya prihodko goodbye mola group 30Трек Goodbye створювався в Київській студії звукозапису MART Sound продюсером Олексієм Мазуром.

Кліп Goodbye – творіння  MOLA production під керівництвом продюсерів Олексія Мазура та Дениса Путінцева разом із PERETRUTOV studio Дмитра Перетрутова.

Анастасія Приходько – Goodbye (making of) ФОТО

Goodbye – третя оприлюднена композиція з україномовного поп-рок-альбому Приходько, в якому автором усіх пісень є сама співачка. Раніш артистка презентувала твори з однойменними відео Луна-ностальгія та Тримай.

Нова Українська Амазонка планує особисто познайомити прихильників із новим альбомом та новою собою під час всеукраїнського туру у супроводі свого гурту.

Анастасія Приходько – Goodbye (making of) ФОТО

Анастасія Приходько співпрацює з MOLA group — амбітною компанією продюсерів Олексія Мазура та Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агентство promo & PR — MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки ROSSERY.

Анастасія Приходько – Goodbye