VERA Брєжнєвой змінилася разом із зачіскою: Такі ми люди

Назад

Вєра Брєжнєва з новим сценічним псевдонімом, новою зачіскою, новим кольором волосся та новою для її творості українською мовою презентувала нове відео та пісню “Такі ми люди”.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: VERA – Такі ми люди

VERA_

Новий трек VERA про суперсилу, якою володіє кожен, але всі ми про неї забуваємо у щоденному побуті та негараздах. Про енергію життя, внутрішнє світло, що запалює надію та віру у серці навіть у найтемніші часи.

VERA розповіла, що пісня є особливою для неї, бо відображає особисті внутрішні трансформації: 

Я дуже глибоко зазирнула в себе за минулий рік, сьогодні я відчуваю себе по-іншому і все тепер інше. Пісня та відео “Такі ми люди” є відзеркаленням цих змін. Та нагадування для усіх, хто через різні обставини міг зневіритися – суперсила всередині нас самих.

Вже перші рядки синглу “Такі ми люди” виразно передають відчуття, близькі сьогодні кожному: “Ми стали сильніше, чим думали будемо. Де руїна – там зацвітає квітка. Через біль і смуток народиться істина.”

Тому і у кадрі VERA з’явилася зовсім іншою – з короткою зачіскою, в комбінезоні, грубих черевиках та з маленьким підвісом на шиї у формі серця з благодійної колекції українських брендів FROLOV x SOVA. Дуже інтимно, під дощем та у променях – VERA співає про об’єднання, світло всередині та любов.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: VERA – Такі ми люди

VERA