“Євробачення 2018”: названі учасники українського нацвідбору

Назад
Заходи Шоу-бізнес

Євробачення 2018За право представляти Україну на Євробаченні-2018 у Лісабоні (Португалія) змагатимуться 18 виконавців.

Учасників півфіналів національного відбору на Єробачення-2018 обрали під час першого етапу, повідомляє UA:Перший.

Вже з 10 лютого в прямих ефірах національного відбору візьмуть участь такі виконавці: The Erised, Сергій Бабкін, СONSTANTINЕ, Kozak System, The ВЙО, Julinoza, Dilemma, KAZKA, Yurcash, Mountain Breeze, Ingret Kostenko, Vil’na, LAUD, TAYANNAKADNAY, Pur:Pur, MELOVIN, ILLARIA.

П’ятеро виконавців, TAYANNA, KADNAY, Pur:Pur, MELOVIN та ILLARIA цього року вдруге випробують долю потрапити на Євробачення.

За словами музичного продюсера Руслана Квінти, головна відмінність цьогорічного національного відбору в тому, що усі пісні, які звучатимуть в прямих ефірах – авторські.

Під час першого етапу відбору ми отримали більше 1000 заявок. І ми робили ставку саме на якісну пісню. В ній повинна бути і любов до музики, і сміливе рішення, і обличчя артиста. Не важливо – відомий він чи ні. Я з легкістю можу сказати, що в прямому ефірі глядач почує дуже якісну музику й побачить міцних (не побоюсь цього слова) артистів. Більше того, всі пісні написані самими учасниками, і мене, як музичного продюсера, це дуже тішить, – сказав Квінта.

У прямих ефірах національного відбору буде представлено близько 16 музичних жанрів, серед яких indi pop, authentic, reggie, house, experiment pop, folks та інші.

Мені максимально хочеться урізноманітити склад учасників по жанрам і стилям, аби показати смаки виконавців та їх творчу складову. Можу сказати, що деякі артисти мене приємно здивували, порадували серйозним підходом й тим, що прислухалися до моїх рекомендацій, – пояснив Квінта.

Жеребкування, за результатами якого буде визначено порядок виступу учасників у півфіналах, відбудеться 19 січня.

У нацвідборі-2018 заплановано два півфінали (10 і 17 лютого), в кожному з яких виступлять по 9 виконавців.

У фінал, який відбудеться 24 лютого, пройдуть 6 учасників.

Переможець Нацвідбору представить Україну на 63-му Євробаченні у Лісабоні (Португалія) з тією ж піснею, з якою він брав участь у відборі.