Анастасія Приходько: «Ну що, мала, чіпляй свій бант… Постоїмо годинку…»

Назад
Шоу-бизнес

anastasiya prihodko 1Нова Українська Амазонка, що напередодні свята 1 Вересня звернулась до першачків та випускників шкіл, розповіла про ставлення до Дня знань и зізналась, чому не бачить сенсу у «мімімішних» постах із цього приводу.

— Нема в мене ніякої радості… От чесно! Писати мімімішні пости на кшталт: «О! Яка ти доросла, вже другий клас!», або: «На тебе чекає дуже цікавий рік, моя донечко!» ??? Ні!!! На нас чекає підйом щоранку о 07:00, життя в режимі та контролі, нервування, коли я на гастролях, та групи у Вайбері, де батьки спілкуються на теми: «Як татусі піднімуть парти з підвалу»… Пішов другій рік… Ну що, мала, чіпляй свій бант, бери квіточки і пішли постоїмо годинку… І додому!!! Всіх з 1 Вересня! — написала на своїй сторінці у Facebook Анастасія Приходько.

anastasiya prihodko doch nanaЯк відомо, дочка співачки — Нана — цього року пішла у другий клас. В Анастсіі Приходько є також син — від другого шлюбу. До речі, сма артистка не дуже любить розповідати про нинішнього чоловіка — мовляв, занадто багато розповідала за часів першого шлюбу, що закінчився розставанням. Відомо, що із нинішнім чоловіком Приходько знайомі ще зі школи.

Нагадаємо, що у День Незалежності України Новій Українській Амазонці було присвоєно звання Заслуженої артистки України, про що вона дізналась просто на концерті.

А днями Анастасія Приходько оголосила дату сольного концерта у Києві — програму «Крила» можна буде побачити 7 жовтня у клубі «Атлас» ПРИДБАТИ КВИТКИ