Анастасія Приходько потрапила за ґрати

Назад
Шоу-бізнес

anastasiya prihodko kryla 2017 photo

Шанувальники Нової Української Амазонки вже звикли, що не слід чекати від неї гламурних новин та трендових “мімімішних” фото.

Анастасія Приходько відома своїми несподіваними, а іноді просто дивними вчинками та прямолінійністю. Сама співачка неодноразово зазначала, що зараз вона нарешті може бути такою, якою, власне, і є. Адже образ гламурної нафарбованї ляльки із довгим волоссям, який їй нав’язували багато років після перемоги в одному із талант-шоу, був далекий від того, що насправді відчувала.

Тільки-но з’явилась можливість “дихати вільно” і бути собою, Анастасія Приходько почала привертати до себе увагу преси неординарними вчинками.

Так, днями Нова Українська Амазонка шокувала новиною про те, що повністю втратила волосся.

В одному із інтерв’ю співачка відверто розповіла, чому віднедавна ходить виключно у бейсболках чи інших головних уборах. Виявляється, заради сюжету нового відео на пісню “Крила” Анастасія Приходько наважилась поголити голову.

Варто відзначити, що, судячи із тизера відео “Крила”, на героїню артистки чекає непроста доля. Адже вона потрапляє за ґрати.

Як будуть розгортатись події у кліпі, стане відомо вже незабаром. Анастасія Приходько обіцяє презентувати кліп “Крила” найближчим часом.

Нагадаємо, пісня “Крила” стала ключовою у новій однойменній концертній програмі Анастасії Приходько, яку вона представить 7 жовтня у клубі Atlas. Подробиці та КВИТКИ  – ТУТ.