Анастасія Приходько зустрілась із американськими військовими

Назад
Шоу-бизнес

anastasiya prihodkoДнями Нова Українська Амазонка повернулась із США, куди літала за запрошенням української діаспори.

Співачка розповіла STARBOM, з якою місією відвідала американське місто Сакраменто у Каліфорнії:

— Мене запросили на щорічний фестиваль Ukraine Fear, на сцені якого ми із радістю презентували пісні із нової програми «Крила». На відкритті фестивалю пролунало 2 гімни – американський та український. Дуже рада, що мала честь заспівати гімн своєї країни! Також мала декілька зустрічей – із послом України Валерієм Чалим та американськими військовими, що тренують наших солдатів… Хочу подякувати організаторам фестивалю Ukraine Fear за теплий прийом та гарну атмосферу. У Сакраменто понад 100 000 наших співвітчизників, а фестиваль відвідали 15 000 українців! Дякую, що попри труднощі ви лишаєтесь із Україною у серці, робите усе можливе, щоб якнайшвидше настав мир!

БІЛЬШЕ ФОТО

Анастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України, Народний волонтер та громадський діяч.

Вона – символ справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк.

Анастасія має доволі рідкісний для естради голос – контральто, діапазон – три октави.

В 2007 році, після перемоги у суперпопулярному російському телепроекті «Фабрика звезд-7», молода співачка підписала контракт із продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі виконала дуетом із Валерієм Меладзе хітову композицію Безответно.

БІЛЬШЕ ФОТО

Приходько активно гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Ізраїлі, Швейцарії, Германії, Грузії, Чечні, Казахстані, Росії, Біларусі, Латвії, Литві, Эстонії. Збирала повні зали та Палаци Спорту на сольних концертах.  Грала у популярних телевізійних мюзіклах. Не сходила з телеекранів та обкладинок журналів. Отримувала безліч нагород.

А коли у 2009 році її обрали представляти Росію на Міжнародному конкурсі Eurovision, вона наполягла на тому, щоб виконати на всю Європу пісню Мамо не тільки російською, але й українською мовою.

У 2013 році Анастасія Приходько однією з перших артистів вийшла на Сцену Майдану, щоб підтримати борців за Свободу України. І однією з перших поїхала з концертними турами «Підтримаємо своїх» і Герої не вмирають в зону АТО.

Тур Герої не вмирають мав продовження у США, Іспанії, Італії. Під час концертів закордоном Анастасія Приходько зібрала понад $50.000, які передала на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.

БІЛЬШЕ ФОТО

Зараз Анастасія Приходько почала новий – Український етап свого творчого життя.

7 жовтня 2017 року на сцені клубу Atlas (Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41) Нова Українська Амазонка у супроводі друзів-музикантів вперше офіційно презентує нову концертну live-програму – власні україномовні пісні у стилі поп-рок із майбутнього альбому.

КУПИТИ КВИТКИ

Анастасія Приходько співпрацює з MOLA group — амбітною компанією продюсерів Олексія Мазура та Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агенція promo & PR — MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки ROSSERY. 

Анастасія Приходько – КРИЛА

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

director@molagroup.com.ua

MOLA group