БЕZ ОБМЕЖЕНЬ: альбом та кліп “Вільні люди”

Назад
Заходи Шоу-бізнес

Рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представили свій шостий студійний альбом «Вільні люди». У підтримку нього відбудеться тур Україною, що охопить 100 міст і завершиться на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2022 р. А також, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представили кліп на титульну пісню платівки, що і дала назву альбому.

ДИВИМОСЬ І СЛУХАЄМО: БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Вільні люди

unnamed
Платівка «Вільні люди» складається з семи різних за настроєм композицій. Частина з них вже отримала широку популярність, престижні відзнаки у шоу-індустрії країни та стали саундтреками кінострічок. Пісні «Липень», «Героям», «Поклянись. Поцілуй. Обійми» та «ЛітоКамон» були раніше представлені посинглово з відеороботами. А також, у альбомі є абсолютно нові пісні та бонус-композиції – пісня «Героям» білоруською мовою БЕZ ОБМЕЖЕНЬ feat. KOZAK SYSTEM & СКАЙ & Артур Данієлян.

Звучання нового альбому стало більш атмосферним та різноплановим: тут і рок, і балади, і електронні танцювальні ритми, а також різнопланова вокальна подача Сергія Танчинця, яка захоплює то ліричним виконанням, то мелодійним речитативом. Новий альбом звучить поза межами конкретного музичного жанру, але разом з тим наслідує класичне впізнаване звучання групи, в якому багато струнних інструментів, зустрічаються електронні барабани та синтетичні звуки.

unnamed (2)
Особливу увагу заслуговує титульна пісня, що й дала назву альбому – “Вільні люди”. «Вільні Люди» – це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди – не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають, як бути собою. Кожен слухач знайде в цій пісні дещо своє.

Відеоробота на пісню «Вільні люди» – це про 31 рік незалежності – 31 гордість нації. За сюжетом, музиканти БЕZ ОБМЕЖЕНЬ виконують пісню, а позаду – величезний екран, 20х10 метрів. На екрані відео та фото-хроніки видатних людей та подій України, серед них: Андрій Шевченко, Валерій Лобановський, Кузьма Скрябін, Святослав Вакарчук, Ліна Костенко, Сергій Бубка, Георгій Гонгадзе, Небесна Сотня, Ан-225 «Мрія» – це далеко не повний перелік.

Ідею згенерували ми у трьох: я, мій партнер та генеральний продюсер БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Олег Ходачук, а також наш друг – режисер Влад Разіховський, з яким ми вже багато працювали раніше. Відеоробота лаконічна, але водночас глибока за емоціями та змістом. Ми виписали імена, події, факти, які ми хотіли бачити у цьому відео. Тих, хто надихав, на нашу думку, мільйони людей своїми вчинками. Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії нашої держави. Зібрали тих, хто проявив свою силу волі, щоб зробити Україну кращою, хто прославляв та прославляє її на світовій арені.

Не буду приховувати, було складно обмежитися і скласти перелік з 31-го, бо Україна сильна та багата на яскравих, талановитих та героїчних людей. Нам, вільним людям, є ким і чим пишатися. Але, це наш вибір, ми так відчуваємо», – поділився лідер гурту Сергій Танчинець.

unnamed (1)

Нагадаємо, тур Україною у підтримку альбому «Вільні люди» охопить сто міст та містечок, від Заходу до Сходу і починається з січня 2022 року. Завершиться він концертом на НСК Олімпійський, який відбудеться 24 серпня 2022 року – у День Незалежності України. Шанувальників БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, окрім нового альбому, чекає розширена музична програма, найкраще та надсучне в Україні технічне обладнання сцени та оновлене візуальне шоу. Незмінними будуть на концертах лише свобода емоцій і знайома щирість почуттів, романтичний та драйвовий рок для вільних українців.

ДИВИМОСЬ І СЛУХАЄМО: БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Вільні люди