БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – ЛІТОКАМОН: Танці з пинками

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентували драйвову пісню та відеороботу «ЛітоКамон».

ДИВИТИСЬ І СЛУХАТИ: БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – ЛІТОКАМОН

unnamed

Пісня «ЛітоКамон» – про найкращі моменти літа. Про неймовірні заходи сонця, теплі родинні вечори та атмосферу безтурботності, що літає у повітрі у цей період. Не хочеться, щоб літо завершувалось, не хочеться пахмурної погоди й сірих кольорів навкруги. Хочеться, щоб літо, вечірки й драйв були вічними!

Щодо відеороботи, то такими БЕZ ОБМЕЖЕНЬ ще не бачили, це однозначно. Епатажні образи, гумор, самоіронія, метафан, перший спільний танець музикантів та літні розваги без обмежень — усе це у новому відео!

В основі сюжету відеороботи «ЛітоКамон» – челендж, в якому Сергій Танчинець б‘ється з музикантами об заклад, що танцювати – це не просто. Він запрошує для навчання відому зіркову танцівницю – Яну Цибульську, партнерку Сергія у телевізійному шоу «Танці з зірками». Хлопці починають тренування. Не все відразу вдавалося, але вже у фіналі, відео завершується на сцені спільним танцем гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.  Танцювальний челендж став викликом для музикантів. За короткий проміжок часу між концертами, необхідно було швидко вивчити хореографію. І їм це вдалося. Музикантам знадобилося 10 репетицій протягом двох тижнів.

unnamed (2)

Ідея зняти такий нестандартний для нас кліп прийшла до мене вночі. Цим сценарієм ми доносимо, що немає нічого неможливого. Якщо я навчився танцювати на проєкті «Танці з зірками», то і мої музиканти зможуть це зробити. Але це, звісно, було дуже важко. Ми все-таки рокери, а рокерам пластичність притаманна не завжди, а то й ніколи. Ми багато доклали зусиль, щоб передати літню атмосферу і я впевнений, що у нас вийшло на 100%, – говорить Сергій Танчинець.

Знімальний процес тривав три дні, у Київській області. Режисером кліпу став Влад Разіховський. Також, вперше Сергій Танчинець виступив другим режисером відеороботи. «ЛітоКамон» це вже п’ята спільна робота режисера Влада Радзіховського та гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

ДИВИТИСЬ І СЛУХАТИ: БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – ЛІТОКАМОН

unnamed (1)