Бузова їде на Євробачення від Росії

Назад
Шоу-бизнес

Ольга Бузова 6Співачка анонсувала свій виступ на конкурсі

Так, під час свого сольного концерту в Москві Ольга Бузова зі сцени заявила, що наступну англомовну пісню вона виконає на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення. Щоправда, знаменитість не уточнила, в якому році вона збирається зробити це.

— Наступну пісню англійською я заспіваю на Євробаченні, – заявила зі сцени Ольга Бузова.

Відзначимо, що до цього артистка з упевненістю заявляла в численних інтерв’ю, що в своїх силах впевнена і порівнювати себе з іншими артистами не збирається: «Навіщо порівнювати найрейтинговішу дівчину в країні з іншими». Тим часом чутки про її плани представити Росію на Євробаченні викликали ряд негативних відгуків серед колег і користувачів мережі. Багато хто вважає, що у Олі відсутній необхідний для перемоги атрибут – голос.

Своєю чергою російський поп-король Філіп Кіркоров позитивно відреагував на заяву зірки і зазначив, що вона гідна бути представником Росії на Євробаченні.

— На цьому конкурсі можливо все. Якщо ти цікавий, авангардний, креативний, а Ольга Бузова володіє всіма цими якостями, то чому б і ні? Їй можна побажати тільки удачі, – заявив співак і учасник російського організаторського складу конкурсу Філіп Кіркоров.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що українець Олександр Панайотов представить Росію на пісенному конкурсі. Однак, співак спростував цю інформацію, опублікувавши пост в мережі Instagram.

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

Ольга Бузова 1