DILEMMA привезли до Львова Йолку!

Назад
Шоу-бизнес

dilemma фото_КамикадзеМісяць тому Львів заполонили рекламні борди із загадковим написом #SHALENII. Так мешканці міста почали готуватись до туру паті-гурту DILEMMA.

Адже тур, що стартував одразу після виходу альбому Символічно, що відразу після виходу альбому #SHALENII, стартував саме у Львові. У клубі Malevich зібралися всі найвідоміші представники львівського шоу-бізнеса: Patsyki z Franeka, Іван Наві, теле- та радіоведуча Христина Педь, шоумен Андрій Ферцак та багато інших. На гурт DILEMMA чекав теплий прийом. Ще за кілька днів до події організатори оголосили про sold out.

DILEMMA у Львові ФОТО

-Звичайно, було сильне хвилювання. Це перший концерт туру, і нам хотілося, щоб все пройшло на вищому рівні! Так і вийшло. Люди круто реагували на наші пісні і навіть співали разом з нами вже відомі композиції, — ділиться враженнями фронтмен DILEMMA Джей Бардаченко.

dilemma 7 кНе обійшлося без сюрпризів. Для виконання спільної пісні «Давай Лiтай» на сцені раптом виникла співачка Йолка. Цієї появи точно не очікував ніхто!

Глядачі не приховували свого захоплення від побаченого. На додачу до пісень із запального альбома #SHALENII гурт влаштував на сцені яскраве шоу.

500 повітряних куль в залі, гармата з серпантином і метафаном, яка засипала весь зал, і запальний шоу-балет на сцені. Більш того, гості шоу отримали від DILEMMA фірмову футболку, браслет, автографи і фото з учасниками групи.

DILEMMA у Львові ФОТО

Фанати групи в боргу не залишилися. Під час виконання пісні Камікадзе, кліп на яку вийшов днями раніше, вони підготували спеціальний флешмоб — масовий танець в центрі танцполу.

Варто нагадати, що концерт у Львові став першим в рамках великого всеукраїнського туру DILEMMA. Попереду ще безліч міст. Далі — Івано-Франківськ, Вінниця, Житомир та інші. #SHALENII-тур триватиме аж до кінця червня.

Альбом DILEMMA — #SHALENII вже в продажу.

DILEMMA у Львові ФОТО