Паті-гурт DILEMMA презентував сингл «Шаленій»

Назад
Шоу-бизнес

dilemma 2019#Shalenii вже заполонив соціальні мережі та вулиці країни!

Прем’єра лід-синглу однойменного альбому запланована на 15 березня і це мало не найважливіша точка відліку в історіі оновленого гурту DILEMMA.

«Я абсолютно, на 100% пишаюсь новим треком. Шаленій — це новий саунд та цілковито інший музичний стиль для гурту DILEMMA», – розповідає саунд-продюсер гурту Томаш Лукач.

Шаленій — стильний, сучасний EDM-поп. Заклик до dance-божевілля, яке почнеться вже незабаром.

Новий сингл, як і весь альбом, був записаний у спiвпрацi з лейблом Kontramarka. Власник лейблу Олександр Порядченко зауважує:

SHALENII_1440x1440«Альбом #Shalenii – iсторичний для DILEMMA. Кожен його трек здатний здивувати. Я вважаю цей альбом найкращим та найпотужнішим релізом гурту. Відчуваю, що це не просто альбом гурту DILEMMA — це альбом України!»

Крім одноіменної пісні, до альбома увійдуть вже відомі денс-бойовики гурту — «На Патi», «Тiлом Тряси», «Kamikaze». А також ліричні «Iншим» і «Танемо», відео на які вже назбирали мільйони на Youtube-каналі DILEMMA.

Із сюрпризів — в альбомі слухачів чекає трек зі співачкою Ёлка. На цьому інсайди поки закінчуються.

Фронтмен гурту Джей Бардаченко зізнається:

«Три роки тому я працював над «Тілом тряси» протягом 9 місяців і зрозумів, наскільки важко писати танцювальні треки українською, ще й з фірмовим звучанням — унікально і круто. Спочатку я розгубився. Думав, як працювати далі, роблячи один трек протягом 9 місяців? Але зараз я дивлюся на трек-ліст альбому із 15 пісень і досi не розумію, як нам взагалі це вдалося…»

DILEMMA — один із найяскравіших поп-проектів українскьої сцени нульових. Після тривалої творчої перерви гурт поновив активну діяльність у 2017 році разом із виходом синглу «Іншими».

З того часу DILEMMA випустила 4 треки, які увішли у топ-чарти українскьких радіостанцій.

У 2019 паті-гурт збирається у великий всеукраїнський тур на підтримку альбому.