Дитячі студії Києва: Smile запрошує на День відкритих дверей!

Назад
Cім'я Шоу-бізнес

studiia Smile kiev АФИШАНе можете визначити, що найбільше подобається вашій маленькій творчій особистості? Дозвольте їй спробувати творчість на смак!

Завітайте до Студії Smile на День відкритих дверей 2 вересня. Ви гарно проведете вихідний день усією родиною. А ваша дитина, граючись, обере заняття для душі серед різномаїття наших напрямків.

Тут відкриють двері до царини мистецтва новим учням. А тих, хто вже знайомий зі студією мистецтв Smile, приємно здивують новими курсами.

До того ж кожен зможе абсолютно безкоштовно спробувати себе у різних напрямках. А їх цьогоріч чимало (класичний танець та сучасний, skipping, уроки гри на музичних інструментах, вокал, акторська майстерність, балет, живопис тощо!

Сюрпризи на цьому не закінчаться. З 16:00 на юних поціновувачів мистецтва та розваг чекає захоплююча розважальна програма за участі аніматорів:

  • – аквагрим
  • ⁃ експрес-катання на гіробордах
  • ⁃ дивовижне мильне шоу
  • ⁃ майстер-класи для дітей та дорослих
  • – приємні знижки на абонементи!

О 17:00 розпочнеться сеанс фітнесу «Mama+babyfitness». Тож, преведете час із користю!

Звісно, будуть подарунки для малечі та дорослих! Усі гості зможуть взяти участь у безпрограшній лотереї. Для цього достатньо придбати будь-який абонемент на навчання у Студії мистецтв Smile. І гарний презент – ваш!

Зустрічаємось у неділю, 2 вересня, о 16:00 біля Студії мистецтв Smile!