Фантастичні звірі і де їх шукати: ДЕПП я ще тебе побачила?

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

imax-fantastic-beasts-and-where-to-find-them-adУ якому форматі будуть спецефекти – 2D чи 3D – залежить від віку вашої дитини. Але те, що фільм сімейний, навіть не обговорюється!

Одне із найпопулярніших питань серед інтернет-запитів – чи можна йти на фільм із дитиною, яка не досягла 12 років. Адже «Фантастичні звірі» потрапили до категорії «12+». Можна привести малюка, але враховуйте вік та особливості його характеру. Якщо дитина боїться «монстрів» та може злякатися 3D-спецефектів, оберіть перегляд у 2D. Або будьте готові, що малеча весь сеанс просидить у вас на руках – зекономите на попкорнJ.

Говорячи про те, що фільм абсолютно сімейний, я маю на увазі ступінь його цікавості для дорослих. Таткам напевне сподобаються деякі магічні вміння героїв раптово зникати, коли створюється не досить приємна ситуація (#ВідповідьНаНезручнеПитанняЖінки #КолиПриїхалаТеща…).

Мами ж розділять любов непосидючого та невловимого ніфлера до ювелірних прикрас і різних коштовних штукенцій (#ІдеїПодарункаКоханій).

fbawtft_00550Але найбільше задоволення отримають ті, хто хоче побачити на екрані справжніх секс-символів. Тут дещо посивілий Колін Фаррелл, який згідно з класикою жанра, спочатку ніби добрий, а потім обертається на поганця… Але якого ефектного! Колін Фаррелл поступово, але скоріше все ж таки раптово стає харизматичним блондином… Ні, не Бредом Піттом… Колін Фаррелл перетворюється у Джонні Деппа! Саме ТАК! Ці кілька хвилиночок перебування Джонні у кадрі ніяк не зазначені у титрах та афішах. Але, повірте, поява Деппа досить знакова…

fantastic-featurette1Спершу ти дивуєшся… Потім радієш… І вже після замислюєшся: «А чи не загрався Депп у диваків на кшталт Джека-Горобця та Капелюшника?» Не загрався! Чому б ні, коли кожного разу він демонструє щось різне – наприклад, колір?). Так після чорного Джека був червоно-рудий Капелюшник. Тепер же Джонні з’явився БІЛИМ із модною зачіскою… Напевне, творці «Фантастичних тварин» вже закінчили сценарій продовження «Фантастичних тварин» із Деппом у головній ролі…

johnny-depp-grindelwaldПробач, Коліне, але епізодична поява Деппа за принципом магічної палички стерла із пам’яті  той факт, що ти зіграв у фільмі одну із головних ролей))).

І, якщо говорити про найфантастичнішого звіра кінострічки, то цей якраз ДЕПП. Бо він, як модно зараз говорити, розірвав усіх на шматочки))).

P.S. Не бачу сенсу тлумачити зміст, називати цифри бюджету та оцінювати гру акторів… Ви все побачите и зможете уявити. Я написала про те, що може спонукати встати ті піти до кінотеатру))).

JeyRo для STARBOM.com