Канал «Україна» готує прем’єру проекту за власним форматом – «Місія:краса»

Назад
Семья

Misiya_krasaДо весняного сезону канал «Україна» готує прем’єру мейковер-шоу за власним форматом під назвою «Місія:краса». Новий проект – це перше українське шоу перетворень, в якому беруть участь пари – чоловік та жінка.

— Ідея проекту «Місія:краса» народилась з відчуття того, що українці під тиском обставин останніх років настільки почали недооцінювати себе, що це вже набуло масштабів катастрофи. Ми боїмося виділятися з натовпу, бути яскравими та впевненими у собі, як результат – маємо мільйони втомлених, засмучених людей в чорно-сірому і вбранні, і настрої. Ми вирішили, що настав час це змінити та повернути українцям любов до себе. Або зараз, або ніколи, як кажуть…, – зазначила креативний продюсер проекту Оксана Туник.

«Місія:краса» – перший український мейковер, в якому учасниками стануть пари, чиї тривалі стосунки під впливом часу та побутових проблем втратили пристрасть і романтику, де один з партнерів хоче змінити себе, свою другу половинку та життя на краще. Окрім того, шоу зруйнує стереотип, згідно з яким догляд за своєю зовнішністю – «сором для справжнього мужика».

— Настав момент і чоловікам «підтягнутись» до найкрасивіших дівчат світу та зруйнувати купу стереотипів про те, що чоловік не повинен доглядати за собою, – додала креативний продюсер.

Зазначимо, «Місія:краса» не вдається до пластичної хірургії та не виснажує героїв дієтами, оскільки команда проекту переконана – все, що потрібно для краси та щастя, вже є всередині нас.